Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Nowe podforum
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Gry forumowe - Nowe podforum

Rarka - |26 Sie 2008|, o 22:10
Temat postu: Nowe podforum
Jak widać powstało nowe podforum.
Będą tu umieszczane takie różne gierki, żeby w śmietniku nie zginęły.
Nie zakładajcie na siłę swoich gier, jak nie macie pewności, że się przyjmą ;p

Krupek - |26 Sie 2008|, o 22:13

Nudzi Ci sie widac: D Ale pomysl git:]
LesnyDziad - |26 Sie 2008|, o 22:45

@Rarka, zdaje mi się, że "Gry forowe" (piszesz na różnych forumach czy na różnych forach?).
A tak poza tym, jestem niezmiernie kontent, albowiem nasz śmietniczek się rozrasta, a i pomysł przedni :razz: .

Dercen - |26 Sie 2008|, o 22:56

"LesnyDziad" napisał/a:
@Rarka, zdaje mi się, że "Gry forowe" (piszesz na różnych forumach czy na różnych forach?).

:???: :???:

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=15459
http://www.sjp.pl/co/forum

Rarka - |27 Sie 2008|, o 10:43

Dercen: czyli jak w końcu?:D Bo nie widzę tam formy przymiotnika od wyrazu "forum", albo po prostu jestem za głupi na ten słownik :(
qCover - |27 Sie 2008|, o 11:10

na różnych forach, nad różnymi forami itd. :wink:

@down: a to w takim razie, zazwyczaj się używa forumowe, forowe też można powiedzieć ale
forumowe jest jak najbardziej poprawne i poprawniejsze niż forowe

Rarka - |27 Sie 2008|, o 11:14

Dobra, ale mi potrzeba przymiotnika, a nie odmiany przez przypadki :/
Coś jest "forowe", czy "forumowe"? :P
Mnie tam bardziej pasi forma "forumowe", ale użytkownik o nicku LesnyDziad nie jest do końca przekonany, więc wolę się upewnić.

FunMan - |27 Sie 2008|, o 13:31

Pewnie, że wyrażenie "forumowe" jest bardziej poprawne... Forowe brzmi jakoś gejowsko :razz:
KhaDori - |4 Wrz 2008|, o 18:30

Damn, jaka forumowa dyskusja... To na tym forum formuje się forum yneketeluaystów :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group