Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Oficjalny kanał youtube.
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Oficjalny kanał youtube.

Pari - |22 Lip 2008|, o 16:50
Temat postu: Oficjalny kanał youtube.
Nie podoba mi się to, że filmiki portalu, są na różnych kontach.

Nie lepiej by było zrobić jeden kanał, do którego będzie miał dostęp jeden moderator?
Ktoś kto oglądnie jeden filmik, promo PPP, bedzie chciał obejrzeć następny, klika pokaż wszystkie, a tu co? Kogoś prywatne filmy?

Tak nie może być. Zróbmy kanał podobny do tego PPPinWC, ale taki oficjalny, na którym będą wszystkie filmy się pojawiać. Tak zyskamy widzów, nie wprowadzimy ich w zakłopotanie. Może troche na to za późno, po wypuszczeniu promo, ale myślę, że na przyszłość się przyda.

Czas wprowadzać systematykę, konsekwencję i porządek na tym forum.

Cichy - |22 Lip 2008|, o 18:02

Dobry pomysł... :wink: Najlepiej jakby hasło do konta znali wszyscy moderatorzy... Jakby zagraniczni penspinerzy chcieli zobaczyć jak PPP kręci to mieliby wszystko w jednym miejscu... :smile: Świetny pomysł... Zdecydowanie TAK :grin:
Szymi_2004 - |22 Lip 2008|, o 21:47

Bardzo dobry pomysł Pari! Miłoby było gdyby np. filmiki z MP były na jednym kanale. Tak jak Cichy jestem zdecydowanie za!
Śledź - |23 Lip 2008|, o 10:29

Zawsze można stworzuć grupę i w niej umieszczać filmiki z różnych kont.
Uchu - |24 Lip 2008|, o 21:02

Ja jestem za! Taki kanał założyli też na leparkour.pl, nazywa sie PolishPK (chyba) i tam umieszczają filmiki.
elkens - |25 Lip 2008|, o 09:15

Na początku byłem na nie, ale po głębszym stwierdzeniu jestem na tak. Przeszkadza mi gdy oglądam jakiś filmik i zamiast kontynuacji tego są solówki jednego penspinnera. Jestem za. Stworzenie takiego konta nie koniecznie jest za późno. Nowe promo można dać na tym nowym koncie a tamto usunąć, lecz linki które zostały podane nie będą już działać. Zawsze mogą być 2 takie same filmiki na serwerze :)
TomSon - |27 Lip 2008|, o 18:45

Ja jestem za szybko można przejżeć nie trzeba szukać po prostu łatwiej
Cichy - |28 Lip 2008|, o 10:30

No to działajmy... Może najpierw zrobić sondę i dowiemy się ile osób jest za, a potem do dzieła :mrgreen:

@down: To był pomysł Pariego to może niech on się tym zajmie???

Ms Penspinner - |28 Lip 2008|, o 10:51

no to ja jestem za
Eddie - |28 Lip 2008|, o 10:52

sondy robić nie trzea tylko znaleźć kogoś kto założy i zajmie się tym kontem
oczywiście ja też jestem za :D

Dercen - |28 Lip 2008|, o 11:53

Ja jestem za pomysłem śledzia z tworzeniem grupy, a nie upladowaniu po raz drugi filmów. Z resztą kto po raz drugi oglądnie wam promo 40k razy?
divko - |28 Lip 2008|, o 18:48

tez jestem za pomyslem sledzia .... bo poco wrzucac jeden filmik na kilka kont o wogle ?
Pari - |30 Lip 2008|, o 10:56

"Dercen" napisał/a:
Ja jestem za pomysłem śledzia z tworzeniem grupy, a nie upladowaniu po raz drugi filmów. Z resztą kto po raz drugi oglądnie wam promo 40k razy?


Na przyszłość będzie.

Dobra zajmę się tym.

hakun - |5 Sie 2008|, o 10:48

ja tez za pomyslem sledzia ^^
Pari - |22 Cze 2009|, o 23:29

Enjoy & Subscribe
http://www.youtube.com/user/PPPchannel

Veq - |23 Cze 2009|, o 08:53

Takie pytanie. Rozumiem, że na tym kanale będą filmy takie jak PPP Promo etc. tak? Czy np. jakieś ładniejsze i wykoksane solówki poszczególnych spinnerów z PPP też?
Nadol - |25 Cze 2009|, o 12:18

@veq z tego co widze na kanale to koks solowki sa w ulubionych, wiec tez w jakis sposob jest to powiazane.
Pari - |7 Lip 2009|, o 12:12

"Nadol" napisał/a:
@veq z tego co widze na kanale to koks solowki sa w ulubionych, wiec tez w jakis sposob jest to powiazane.


Jeżeli ktoś ma jakieś solo duże, takie roczne albo dwu, to napiszcie do dodam do ulubionych. Subskybował będę za to inne kanały innych krajów, np napisali do mnie z Malezji.

Jeżeli ktoś ma w dobrej jakości inne występy w TV jak nasz ostatni w TVP Kraków, to proszę do mnie, to umieszczę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group