Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Rarka w Krakowie - 23.07.2008
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Meetingi - Rarka w Krakowie - 23.07.2008

FeniX - |21 Lip 2008|, o 10:00
Temat postu: Rarka w Krakowie - 23.07.2008
Rarka napisał mi, że będzie w Krakowie w najbliższą środę i prosił mnie o poinformowanie ludzi. Powiedział, że raczej nie będą mieli dużo wolnego czasu - pewnie w granicach 1 - 1,5 h. Więcej na razie nie wiadomo, jak będę miał więcej informacji, to dam znać.

Są jacyś chętni na mały krakowski meeting?

@down: poprawione. Popatrzyłem na dzisiejszą datę po prostu, zamiast na środę. ;) Dzięki za zwrócenie uwagi.

Krupek - |21 Lip 2008|, o 10:33

Ahm, mały błąd.. środa to..? 23 ! 21 to jest dzisiaj, oj Fenix Fenix, nie pij tyle;D
Drem - |21 Lip 2008|, o 12:26

Jak beda peny na sprzedaz to chetnie przyjade :D
FeniX - |21 Lip 2008|, o 12:39

Ja coś pewnie będę miał, pisać na PW, jeśli ktoś coś chce. ;)
Mikulew - |21 Lip 2008|, o 13:35

Peni będę tylko o której
DeMoN - |21 Lip 2008|, o 15:00

no Zależy o której godzinie ;p
Krasnal - |21 Lip 2008|, o 15:19

Mnie nie zabraknie, o ile będzie to w godzinach obiadowych bądź wcześniej, wyjezdżam jakoś w środę i nie specjalnie mogę to przesunąć. Mam rzeczy do sprzedania w każdym razie.
Aroziom - |21 Lip 2008|, o 15:40

Ja też pewnie będę i także będę miał dużo ciekawych rzeczy do sprzedania :mrgreen:
FeniX - |22 Lip 2008|, o 12:44

Właściwie można się spotkać może koło 11 już. I, jak rok temu, będziemy czekać razem aż grupa Rarki będzie miała czas wolny. Jak będzie ładnie, będzie można siedzieć na rynku. W gorszym wypadku można przesiedzieć w Galerii, która ogólnie może zostać uznana za miejsce spotkania nasze ogólnie. Tam się zbierzemy i razem ustalimy, co i jak.

//edit:
Potrzebne mi będą 4 Pentel LineStyle, więc jak ktoś ma, niech pisze mi PW, to chętnie jutro kupię. ;)

Rarka - |22 Lip 2008|, o 13:58

No więc witam, jakoś znalazłem tu kompa.
Czas wolny, wspomniane okołopółtorejgodziny dostaniemy zapewne po obiedzie, około 14:30, może ciut później, na rynku.
Możecie się umówić kiedy tam chcecie, na mnie czekajcie pod pomnikiem Adasia około tej 14:30. Szczegóły przekażę telefonicznie do Fenixa.
Będzie ze mną jeszcze Elf i Ivrin.

FeniX - |22 Lip 2008|, o 14:02

To proponujcie jakąś godzinę. Ja chyba będę w Krk już koło tej 11, ale jeszcze będę musiał się gdzieś przejechać, co mi może z pół godziny zająć. Mówcie, jak wam ogólnie pasuje się spotkać, to się ustali jakąś optymalną godzinę.
Krasnal - |22 Lip 2008|, o 14:24

Mi pasuje ta 11, myśle że innym też.

Co do miejsca proponuję coś znanego, żeby wszyscy trafili bez problemów. Pogoda jutro zapowiada się tragicznie, ma padać deszcz i ledwie 13 stopni, nie wiem czy komuś by się chciało komuś na takim ziąbie 3 godziny czekać. Proponuję Galerię Krakowską na naszym stałym miejscu - te wszystkie żarła na pierwszym piętrze. Na Rynek parę minut piechotą.

Drem - |22 Lip 2008|, o 20:44

I....???? Cos malo czasu do srody a nic nowego nie widze.
FeniX - |22 Lip 2008|, o 20:59

"Drem" napisał/a:
nic nowego nie widze.

o_O

"Rarka" napisał/a:
na mnie czekajcie pod pomnikiem Adasia około tej 14:30


"FeniX" napisał/a:
To proponujcie jakąś godzinę. Ja chyba będę w Krk już koło tej 11


"Krasnal" napisał/a:
Mi pasuje ta 11, myśle że innym też.


"Krasnal" napisał/a:
Proponuję Galerię Krakowską na naszym stałym miejscu - te wszystkie żarła na pierwszym piętrze.


Czego chcesz więcej? Od 11 można się schodzić. Jak ktoś chce mój nr, to pisać na pw.

Mikulew - |23 Lip 2008|, o 19:52

I jak było? Jak dla mnie to miło było ,sporo się nauczyłem chociaż dowiedziałem się o sobie ,że nic o penach nie wiem xD :D
MIłych ludzi spotkałem, pokręciłem nowymi penami spotkałem Fenixa , Rarke, Mikuska i jego brata, Krasnala, Pari i Arozioma. Cóż faktycznie bardzo efektownie wszyscy kręcili i faktycznie na filmach większe wrażenie wywiera ale tak wywarło dla mnie spinning Fenixa Rarki i innych. Fajna była warka kto zrobi bakfall 1.5 lewą ręką między Rarką a Fenixem oraz kto dłużej palma spina zakręci między Rarką a Parim.
Kiedy zdjęcie?

Krasnal - |23 Lip 2008|, o 20:08

Małe sprostowanie: nie bakfall 1.5 lewą ręką, FeniX kręci lewą bo jest leworęczny, Rarka kręcił przecież prawą.

Jak ktoś będzie ciekawy przeczytać te wypociny:

Przyszedłem pierwszy, koło 10.25, potem przed 11 przyszła mafia z Tarnowa oraz Raxillion (?),następnie Demon i Aroziom, później doszli Fenix i Pari. Kręciliśmy sobie w miłej atmosferze do 11 z minutami, potem poszliśmy na Rynek spotkać się z Rarką i jego obstawą. Ponieważ było chłodno, wiatr piździł a potem jeszcze padało, przeszliśmy się z powrotem do Galerii, tam trochę pokręciliśmy, wtedy następowały walki Rarka vs. reszta świata. Chłopaki z obozu musiały kupić prezent swojej wychowawczyni, a Rarka rzecz wstydliwą dla niego (nie powiem co bo jeszcze grzana będzie), więc poszliśmy powoli na miejsce zbiórki po drodze kupując upominki. Wycieczka poszła dalej na Wawel, ja z Parim, FeniXem i Aroziomem poszliśmy jeszcze po LineStyle do papierniczego, reszta ekipy się rozeszła.

Zdjęcie Biura Ochrony Rarki jest w jego posiadaniu, albo wrzuci teraz o ile ma taką mozliwość, albo dopiero po powrocie z obozu (2 tygodnie około).

Mikulew - |23 Lip 2008|, o 20:19

Mafia z Tarnowa.... taaa... ja jedyny z Tarnowa byłem... raczej z Krakowa Rexallion i jego brat (Mikusek) i Aroziom i ty.

EDIT:

Jeszcze Demon był!

FeniX - |24 Lip 2008|, o 00:21

I co do tego bakfalla 1.5 muszę powiedzieć, że to mój pierwszy od stycznia udany, do tego zrobiłem pierwszy z nas dwóch. ^^ Rok temu taką "walkę" zrobiliśmy z bakfall harmonic. ;)

Było w porządku, nie było to coś wyjątkowo ciekawego w porównaniu do innych meetingów u nas w Krk. Ale też nie spodziewał się raczej nikt niczego takiego, bo to tylko taka prowizorka była raczej. ;)

Z ciekawszych rzeczy jeszcze dodam, że znalazłem fake Zebry Jimnie/Hyper Jell. Fotki może jutro wrzucę, jak mi się będzie chciało.

Thelian - |24 Lip 2008|, o 14:44

ale walka na bakfall harmonic byla na ostatnim meetingu w krk ( Rarka vs Fenix vs Thelian)
Dercen - |24 Lip 2008|, o 17:04

"Thelian" napisał/a:
ale walka na bakfall harmonic byla na ostatnim meetingu w krk ( Rarka vs Fenix vs Thelian)

Ale co to za walka skoro nikt jej nie wygrał :wink:

FeniX - |24 Lip 2008|, o 17:20

Thelian wygrał, z tego co pamiętam. Ale to trochę nie ten temat. ;P

Przypomniało mi się jeszcze coś z ciekawych znalezisk wczorajszych - jakieś podróbki Bic Round Stick Grip, są identyczne, Aroziom rozkręcał nawet i sprawdzał. ;)

Rarka - |27 Lip 2008|, o 15:10

Joł, mam neta to chwileczkę napiszę: dzięki wszystkim za przybycie itp, tu macie zdjęcie:
http://img70.imageshack.u...hpim8387xx0.jpg

Mikulew - |28 Lip 2008|, o 20:47

Jak zawsze musiałem głupio wyjść :mrgreen:
Ivrin - |10 Sie 2008|, o 19:10

Aj fajnie było... Tyle, że musiałem z Elfem wyjść do Empika :D A nas Fenix przestrzegał: Nica tam nie ma! Ale my nie posłuchaliśmy... No i dostaliśmy nauczkę. :P Niestety złapał nas deszcz i trochę meetingu zjedliśmy kupując z Rarką prezent, no ale było fajnie :P Trochę krótko, no ale coż :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group