Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Meeting w Gdańsku 18 lipca
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Meetingi - Meeting w Gdańsku 18 lipca

Rude Boy - |8 Lip 2008|, o 16:30
Temat postu: Meeting w Gdańsku 18 lipca
Co powiecie na meeting w Gdańsku?
Jak na razie nie ma jeszcze konkretów, ale wstępnie proponuję termin 18 lipca (wtedy akurat jestem nad morzem).
Dokładne miejsce jeszcze się wyłoni z ankiety.
Weźcie coś do nagrywania ;) (tylko bez telefonów proszę :P )
Zbieramy się o 11:30 na stacji Gdańsk Wrzeszcz i odbieramy mnie xD
Jacyś chętni?

divko - |8 Lip 2008|, o 16:33

szkoda ze w Gdansku :( zeby w Gdyni to co innegoo , bo jade do rodzinki do Gdyni w tym miesiacu i oni do morza maja z 500 m :(
Rude Boy - |8 Lip 2008|, o 16:46

To nie możesz podjechać kawałek. To wcale nie jest daleko.
Ale jak dla mnie Gdynia też może być.

Szymi_2004 - |8 Lip 2008|, o 18:36

Ja jestem oczywiście za! Nie wiem jak jeszcze będzie, bo w czwartek wyjeżdżam do kuzynki na tydzień, moze więcej :/. Jakby zrobić tak powiedzmy... 20 lipca to raczej bym się wyrobił. Jakby Vodka był i Skrzatuss (z moich źródeł wiem, że bedzie :P ) to będzie super meeting. Do zorganizowania meetingu polecałbym Alfe Centrum, Galerie Bałtycką bądź Manchatan - do wszystkiego mam blisko ;) . Pozdro
Szymi

P.S. Do Gdyni też moge podjechać w ostateczności, chociaż wolałbym w Gdańsku.

Zajder - |8 Lip 2008|, o 18:42

Gdynia/Gdansk ew. Sopot, jestem chetny jak najbardziej ^^' i tak jak powiedzial Szymi, galeria baltycka albo manchatan zdecydowanie najlepsze miejsca. Chyba zeby nad morzem :x
Skrzatuss - |8 Lip 2008|, o 19:46

Termin mi pasuje
Miejsce: Trójmiasto
Plaża dobry pomysł, mi się podoba.
Galeria Bałtycka i Manhatan nie bardzo mi pasuje.
Może KFC przy kolejce na żabiance? :D Wygodne fotele, megadolewka i dobre jedzenie :grin:

Rude Boy - |8 Lip 2008|, o 19:50

Plaża to raczej nie jest dobry pomysł. Miałem wizję czyszczenia moich penów z piachu :???:
A tak poza tym to możemy się zebrać gdziekolwiek. Byleby nas stamtąd nie wywalili :P

Szymi_2004 - |8 Lip 2008|, o 20:06

Zgodze się z Rude Boy'em, plaża to nie jest najlepszy pomysł... Ostatnio przechadzając się po plaży w Brzeźnie kręciłem moim SG2, a tutaj nagle TRACH! i spadł mi na piasek :/. Piach wlazł do środka body i do dzisiaj nie wydostałem go z tamtąd. Ja się pisze na nagrywanie, tylko powiedzcie mi co wolicie, komórka czy może cyfrówka Sony?

"Skrzatuss" napisał/a:
Może KFC przy kolejce na żabiance? Wygodne fotele, megadolewka i dobre jedzenie


Oj Skrzatuss jaki ty wygodny. Nawet jak meeting to żebyś miał blisko xD. Mam pewien pomysł na ankiete pt. "W organizujemy jakim miejscu meeting?" i tam byłyby wszystkie opcje proponowane przez nas czyli:

- Alfa Centrum
- Galeria Bałtycka
- Manchatan
- KFC na żabiańce

To oczywiście moja sugestia do Rude Boy'a, on zrobi co chce ;) . Pozdro
Szymi

Darth_sider - |9 Lip 2008|, o 08:58

Jagby co to ja tez bede .18 odpowiada ale godzina tak pomiedzy 15-16 bym prosil , a gdzie to juz mi obojetnie ^^
agilus - |9 Lip 2008|, o 09:07

w sumie mnie nie będzie ale wiem że Loster jest w gdańsku do 15lipca więc zapewne wpadłby jeżeli mu napisze :)
iVodka - |9 Lip 2008|, o 20:29

/in

Nie liczcie na jakiś mega spinning z mojej strony, bo robię na budowie przez wakacje i moje ręce odmawiają posłuszeństwa penowi .__.

Co do daty/miejsca to dla mnie może być wszędzie i o każdej porze, bo wszędzie na rowerze dojadę.

Dodatkowo na miejscu będzie można kupić ode mnie Stylish Pirata/Sig.Na a jeżeli będzie moja paka z PW to także PDS Case. Jeżeli będą chętni to mogę kupić colorBeify i opylić na miejscu. :wink:

Jak coś to dzwonić do mnie, bo jestem trudno dostępny... kończę robote o 18 :P

divko - |9 Lip 2008|, o 20:36

mozliwe ze ja tez bede na meetingu , najbardziej pasowala by mi Galeria Baltycka (pytalem sie siostry i powiedziala ze mam tam 30 min drogi) a termin to raczej po 18 :( bo dokladnie niewiem kiedy pojade do siostry do Gdyni ;/
Skrzatuss - |10 Lip 2008|, o 17:26

Jest inna propozycja.
Wszyscy Zbierzemy się w jednym miejscu na dworcu bo tam chyba każdy trafi odrazu zaczekamy na osoby ktore maja dojechac.
Możemy się zgromadzić:
1)Dworzec w Gdańsku Głownym--> później jest dużo możliwości. Mc Donald, KFC, Neptun, i można poszukac jeszcze miejsca ajkiegoś
2)Dworzec koło Galerii Bałtyckiej--> wtedy idizemy do Galerii i siedzimy.

Piszcie co sądzicie i gdzie lepiej. Żebyśmy mogli się zebrać w jednym miejscu :grin:

divko - |10 Lip 2008|, o 17:59

mi by pasowala galeria baltycka :/ ja tam sie nieznam i starzy mnie by nie puscili samemu do Gdyni :/ bo ja z Bialegostoku ;/
Rude Boy - |10 Lip 2008|, o 18:03

Mi tam obojętnie gdzie, ważne, żebym mógł tam jakoś dojechać, a potem dało się gdzieś usiąść. Nie lubię kręcić na stojąco :P
Szymi_2004 - |10 Lip 2008|, o 21:32

Mi by pasował (o ile będe) dworzec koło Bałtyckiej. Mam baaardzo blisko :P .
Rude Boy - |13 Lip 2008|, o 11:07

Plan jest taki, że ja wysiadam na stacji Gdańsk Wrzeszcz. Będę tam koło 11:30 i proszę o jakiś komitet powitalny XD Potem zaczynamy właściwą imprezę
Skrzatuss - |14 Lip 2008|, o 18:52

CZyli początek imprezy 11:30 na dworcu Gdańsk Wrzeszcz.
Vodka bedzie tam już coś koło 10 i będzie odbierał wszystkich więc jak cos to do niego dzwonic. Numer w podpisie ma.
Do zobaczenia już niedługo :cool:

divko - |14 Lip 2008|, o 18:58

ten dworzec jest niedaleko galeri baltyckiej ? bo ja jestem z Bialegostoku i sie nieznam
Zajder - |14 Lip 2008|, o 22:53

Jezeli zobaczysz galerie baltycka to znaczy ze masz wysiadac, gwarantuje ze zobaczysz :P wielki napis na czerwono GALERIA BAŁTYCKA i oczywiscie spory budynek. Dla przypomnienia: stacja Gdańsk Wrzeszcz
Szymi_2004 - |15 Lip 2008|, o 14:08

Niestety nie bedzie mnie na meetingu :( . Jestem w lodzi i przez najblizszy tydzien bede. W sobote wracam do Gdanska. Moze w sierpniu po PW drugi meet? Sorki za brak pl znakow, ale jestem zmuszony do pisania z konsoli (PSP). Pozdro Szymi
iVodka - |17 Lip 2008|, o 20:58

Jak napisał Skrzatuss, macie dzwonić do mnie. Będę około 10 koczował na peronie. Łatwo mnie będzie znaleźć bo na kolorowo będę ubrany .___.

Co do meetingu w Sierpniu, to jestem jak najbardziej za.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group