Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - LED MOD ZA 5zł
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - LED MOD ZA 5zł

bartez630 - |1 Lip 2008|, o 20:24
Temat postu: LED MOD ZA 5zł
[youtube]http://youtube.com/watch?v=OMgTONMLF84[/youtube]
divko - |1 Lip 2008|, o 20:31

ladnie ladnie :P tylko gdzie moge znalesc takie dlugopisy ?
bartez630 - |1 Lip 2008|, o 20:32

W sklepach za 2.50 4.00 zl i te inne.. Na internecie mozna kupic jak znajde to dam link bo widzialem.
Maniek - |1 Lip 2008|, o 20:32

Cytat:
Plastikowy dzyndzel xD


Pierwsza sprawa popraw link :wink: . To juz zrobione ^^
Druga sprawa: Przydaloby sie jakies zdjecie tych dlugopisow, bo na tym filmie trudno ocenic jak to wyglada.
Ogolnie pomysl nienajgorszy. Tylko znajdz panie takie dlugopisy. Móglbys podac jakies parametry tego moda. Tak na oko to chyba jest troche za gruby jak dla mnie. Przydalaby sie tez na koncach jakies gripy. Bo tak to troche prowizorka.
Podoba mi sie, ze wzgledu na te mozliwosci wlaczania z jednej i drugiej strony, ale tak ogolnie to srednio, wiecej bede mogl pwoiedziec jak zalczysz zdjecia czesci i efektu koncowego :wink:

Moda na LED peny? :mrgreen:

Norek - |1 Lip 2008|, o 20:34

hehe :) ładny ten mod i ponawiam pytanie skąd można wziąć taki długopis ?i jaka jest jego pełna nazwa ?
bartez630 - |1 Lip 2008|, o 20:35

Poprawilem link.
Średnica pena 1cm.
Dł. pena 21cm.
Gripów nie mam takich co naloże.

[ Dodano: Wto 01 Lip, 2008 ]

Kod:
http://www.lasercentrum.pl/podkategoria.php?kategoria=1&podkategoria=16

Tu można zamówić.
Tylko ja mam podróby co świecą na 3 kolory XD

Eddie - |1 Lip 2008|, o 20:42

ja nie preferuje takich modów fakt jest tani, jak ktoś będzie miał takie długopisy to zrobi, a jak nie to chyba nie będzie strasznie żałował
nie lubie takich modów długi, ciężki ale dobrze, że masz co robić w domu :mrgreen: :mrgreen:

Bozzo - |3 Lip 2008|, o 08:10

Sam zrobiłem sobie takiego pena jakieś 3 miesiące temu , do kręcenia na co dzień to nie jest za specjalny. Ale jak sie wyłączy światło wieczorem ....... to nawet fajny efekt . Z tym że mój świecił tylko na niebiesko. Do wytrzymałych penów też nienależny.;p
Wlodzio - |3 Lip 2008|, o 08:25

Ja bym sobie takie sprawił, ale musze wiedzieć jakie to peny...

P.S Bartez nie robisz ich na zamówienie?

Szymi_2004 - |4 Lip 2008|, o 13:39

@up: A nie łatwiej kupić odemnie 2 ledy za ok. 2,50 za sztuke i zrobić sobie Led Moda FeniX'a ?

@topic: Ładny mod, choć irytuje mnie fakt, że znowu zostały użyte trudno dostępne długopisy :neutral: . Dam 4/5 ze względu na następnujące fakty:

- Trudno dostępne peny (prawdopodobnie)
- Troche długi
- 2,50 - 4 zł to troche dużo jak na jednego leda...
+ Led z 2 długopisów
+ W miare tani

Podsumowując: Raczej go sobie nie złoże, ponieważ mam już 1 Led Moda w domciu (prototyp :P ) i w najbliższym czasie mam zamiar złożyć Led Moda FeniX'a ;) .
Pozdro
Szymi

Ms Penspinner - |6 Lip 2008|, o 13:00

ja miałem gdzies identyczny długopis musze go poszukac ale nawet fajny ten mod
ArMiX - |12 Sie 2008|, o 08:57

Fajny mod moim zdaniem to jedyne co jest w nim fajne to to że świeci ;p Bartez fajny tekst Oj Oj Oj hehe. Tylko przy twoich tutkach sie tak rozbawiam
Thelian - |12 Sie 2008|, o 19:00

u mnie był...
tylko prosze pokaz n zdjeciach jak zlaczyles te dlugopisu, bo probuje i nie ma szans...

edit: ok juz mi sie udalo... ale szczerze to kiepsko sie trzyma to...

bartez630 - |12 Sie 2008|, o 19:53

Skoro kiepsko sie trzyma to przesuń najgrupszą cześć tego wkładu na miejsce w którym się stykają dwa dlugopisy.
G-ree-G - |17 Sie 2008|, o 11:14

"Szymi_2004" napisał/a:
@up: A nie łatwiej kupić odemnie 2 ledy za ok. 2,50 za sztuke i zrobić sobie Led Moda FeniX'a ?

@topic: Ładny mod, choć irytuje mnie fakt, że znowu zostały użyte trudno dostępne długopisy :neutral: . Dam 4/5 ze względu na następnujące fakty:

- Trudno dostępne peny (prawdopodobnie)
- Troche długi
- 2,50 - 4 zł to troche dużo jak na jednego leda...
+ Led z 2 długopisów
+ W miare tani

Podsumowując: Raczej go sobie nie złoże, ponieważ mam już 1 Led Moda w domciu (prototyp :P ) i w najbliższym czasie mam zamiar złożyć Led Moda FeniX'a ;) .
Pozdro
Szymi


Długopisy wcale nie są trudno dostępne ja mieszkam w małym mieście i widziałem takie peny w sklepie o nazwie "Wszystko po 2,50" lub "Wszystko po 4,50".. nie wiem moze w innych miastach niema takich sklepów :D

miciek - |9 Paź 2008|, o 16:04

Mam go takiego samego kupilem te 2 peny w sklepie z rzeczami po 2 i 3 zl (teraz to juz nawet 4 :D ) dokladnie taki sam i jest on bardzo gruby ciezyki no, ale i swiecacy :P
Moim zdaniem nie krecilbym nim, wybralbym RSVP MX albo jakiegos moda np. Stylisha :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group