Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Iluzje z penami
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Iluzje z penami

Routtuqe - |7 Gru 2006|, o 20:23
Temat postu: Iluzje z penami
Jak to wogole jest mozliwe tego nierozomiem moze zwykle nabieranie albo prawda juz nieraz widzialem rozne sztuczki ze znikaniem pena i pojawianiem sie jak np. le0n na tym filmie www.youtube.com/watch?v=Hagn_zX37Jw (oglondac od 2:22min filmu) raz mi sie udalo cos takiego zrobic a nawet niechcialem raz czyscilem swojego x.v pena B) swetrem w tym momecie sie zamyslilem na chwile zapomnialem o penie i w tym momecie chcialem odkryc pena ale go niebylo w swetrze tylko jak sprawdzalem pomyslalem ze moze go upuscilem nie bylo go nigdzie tylko po chwili poczulem ze mam cos w renkawie sprawdzilem i tam byl moj pen moze newiedzialem ze go tam schowalem a moze naprawde cos dziwnego sie stalo B)

Komentujcie moze ktos mial podobna przygode.

Kmibar - |7 Gru 2006|, o 21:04

To co on robi tu to nic innego jak przetoczenie pena po rece podczas gdy 2 reka go zaslania. Wszelkie inne iluzje, to po prostu sprytnie wykonane triki np: iSonic, oraz wspolpraca 2 reki kamery i dobrego programu i umiejetnosci w montazu. B)
melwin91 - |7 Gru 2006|, o 23:28

Ja jak chodze po sql to pena trzymam w rekawie :D Ale jeszcze nie zdazylo mi sie o nim zapomniec :) Widzialem jeszcze jedna sztuczke by Leon. Jak krecil penem i w pewnej chwili pen znikal. Tak mi sie zdaje ze po prostu lapal go za grip przy tej blonie miedzy paluchami. Pen zwisal po pewnetrznej stronie dloni a kamera lapala jej wierzch. Teoretycznie proste ale wiadomo. :D
Routtuqe - |15 Gru 2006|, o 23:18

Ogladac od 2:30 www.youtube.com/watch?v=kQbrx0nuGuk mysle ze ta sztuczka polega na tym ze on chyba przy isonic tam jest widoczne jak przy isonic przed rozszezeniem palcow palcem midde popycha pena do renkawa i pozniej go wyjmuje mysle ze tak to jest zrobione.Bo to jest na takim tle robione i takim penem ze tu sie wiele da ukryc. B)
melwin91 - |16 Gru 2006|, o 00:16

Fuck tycznie wklada go do rekawa :D Nie zauwazylem tego wczesniej. :)
Routtuqe - |17 Gru 2006|, o 19:23

W tej iluzji znowu Le0na chodzi o to ze on chyba zaslania renka pena i go nieweidac ale nie jestem pewien> http://www.youtube.com/watch?v=_AI1oFnIgi0
Kmibar - |17 Gru 2006|, o 19:37

Pen stoi na czubku. Chlopak szybko obraca reka i lapie go, zeby sie nie przewrocil. B)
melwin91 - |17 Gru 2006|, o 19:56

Hahaha. Niesamowite sa te sztuczki :D Szkoda ze tylko na nagraniu mozna to zrobic. Ale i tak niezly zbyt :D
Routtuqe - |18 Gru 2006|, o 22:38

A to moja iluzja B) nic specjalnego ale wszystkim co to pokazywalem jak oglondali to sie niepokapowali :)
http://rapidshare.com/fil...Voodoo.WMV.html

melwin91 - |18 Gru 2006|, o 23:31

Czy mi sie zdaje czy nienaturalnie wyginasz dlon?? :D :D:D
Nice.

Routtuqe - |19 Gru 2006|, o 00:46

Czasami nawet jak krece to wyginam dlon nieanaturalnie juz tak mam heh :)
Routtuqe - |3 Lut 2007|, o 00:27

http://www.youtube.com/watch?v=4qKcm8XIJOQ
Hym no niewem ale w tym filmiku mi sie wydaje ze jest cos przekrecone trzeba sie dobrze przyjzec to sie zobaczy ze kawalek pena widac i momentalnie znika (ogladac od 00:05) B)

Kmibar - |3 Lut 2007|, o 13:59

Nie ma to jak oprzec pen o sciane. B)
Routtuqe - |3 Lut 2007|, o 20:20

No niewiem tak to ogladam i ogladam i juz sam niewiem czy opiera o sciane czy tez nie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group