Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Ladder S1]Zaliwaja vs. Thelian
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Sezon 1 - [Ladder S1]Zaliwaja vs. Thelian

Zaliwaja - |17 Cze 2008|, o 18:49
Temat postu: [Ladder S1]Zaliwaja vs. Thelian
Pamiętam, że się na walkę przed MP umawialiśmy :P
Cienki - |24 Cze 2008|, o 22:36

Thelian nie bój dupy :P Termin mimo godziny wyzwania jest zawsze do 23:59

Filmy:
Zaliwaja - http://pl.youtube.com/watch?v=Mu8mFJd2LPY
Thelian - http://pl.youtube.com/watch?v=v9OKt-9Jo7I

Maniek - |25 Cze 2008|, o 10:15

Zaliwaja: Bardzo fajne, plynne combo :wink: Jak dla mnie troche za wolno, ale to twoj styl i dlatego popieram, zebys przy tym zostal. Ciekawe combinacje trickow, raz byl stół, chyba nawet jedna przycinka, ale mnie sie bardzo podobalo.

Thelian: Jak zwykle w swoim stylu. Rowniez combo bardzo ładne, szybkosc bardziej mi odpowiadala, bez przycinek, jednak zabraklo mi jakies kreatywnosci, czego u Zaliwaji nie brakuje.

Głos na Zaliwaje :cool:

skrobi - |25 Cze 2008|, o 10:33

Głos na Theliana;P...

Zaliwaja: Bardzo lubię oglądać Twój spinning ale to combo jakoś mnie nie przekonało:P brakuje w nim takiego jakiegoś "kopa" takiego punktu kulminacyjnego;P

Thelian: Troszeczkę za mało kreatywności lecz szybko i płynnie całość jakoś w miarę wygląda:P

divko - |25 Cze 2008|, o 10:50

Hmmm ciezki wybor :P
Zaliwaja - Ladne plynne combo , nie tracisz szybkosci i za to masz u mnie plusa :) jedynym minusem jest te walenie ob stol ale to tam malutki szczegol

Thelian - Tak jak wyzej ladne combo , szybsze tempo niz Zaliwaja , szkoda ze troche ciemne te combo ale da sie jeszcze ogladac.

Po dlugim naysle dalbym dal was obojga po glosie jednak hmmmm komu tutaj oddac glos .... mm m m m m m Zaliwaja tak to bedzie Zaliwaja :P
Dlaczego : Mimo wolniejszego tempa combo jest bardzo plynne i z przyjemnoscia sie je oglada ;]

Zaliwaja - |25 Cze 2008|, o 11:14

Ciekawe czy jakbym wyciszył wiedzielibyście że to jest walnięcie w biurko...
Eddie - |25 Cze 2008|, o 11:17

mi rówież przypadło bardziej combo Theliana płynne, szybkie poprostu piękne
Zaliwaja - powoli, ale za to bardzo płynnie również warte uwagi, jednak głos poszedł na Theliana :grin:

divko - |25 Cze 2008|, o 13:06

"Zaliwaja" napisał/a:
Ciekawe czy jakbym wyciszył wiedzielibyście że to jest walnięcie w biurko...

Zalawija ja mysle ze bym sie nie kapna :P Ale i tak podoba mi sie twoj styl , wogle lubie penspinnerow ktorzy nei kreca na szybkosc tylko sowim , plynnym tempem :P i za to wlasnie Cie lubie Zalawija

Thelian - |27 Cze 2008|, o 23:00

dziekuje za walke
szkoda ze ladder sie juz skonczyl... bo jeszcze bym cie dercen dogonil :D (ani jednej walki w ladderze jakims cudem nie przegralem)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group