Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Ladder S1] Rarka vs Dercen
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Sezon 1 - [Ladder S1] Rarka vs Dercen

Rarka - |16 Cze 2008|, o 21:34
Temat postu: [Ladder S1] Rarka vs Dercen
Rarka - http://pl.youtube.com/watch?v=vwPXAMBzFCI

Dercen - http://pl.youtube.com/watch?v=WOjaGz2Lnr0

Dercen - |16 Cze 2008|, o 21:42

Wiedziałem! :razz:

Czyli, że tydzień na filmy i 3 dniowa ankieta.

Cienki - |23 Cze 2008|, o 18:03

Filmy

Rarka - http://pl.youtube.com/watch?v=vwPXAMBzFCI

Dercen - http://pl.youtube.com/watch?v=WOjaGz2Lnr0

Rarka - |23 Cze 2008|, o 18:55

Zasłużony głos dla Dercena. Chłopak ładnie prędkość wrzucił, płynność piękna gdyby nie ten jeden lag po aerialu... Bez tego zacięcia to by masakrycznie wyglądało.
Co do mojego comba, to fristajlo z ustaloną końcówką (z tego jestem dumny, taka fajna hybryda - trzy tricki, pierwszy pchnięcie, dwa fingerless, używa dwóch rąk i robi dwa przejścia). :]

Gildor - |23 Cze 2008|, o 20:12

Huh, trudna decyzja :/
Dercen - naprawdę bardzo ładnie, płynność masakryczna, poziom trików dobry, końcówka z tymi cont. fake double'ami też bardzo ładna ^_^ Ogółem miałeś chyba tylko jedną minimalną przycinkę, jak powiedział to już ww Rarka.
Rarek - Widzę, że oduzależniłeś się od swojego CT :] Udany fristjal, bardzo ładnie, jak zwykle 1p2h ;p Płynność jak zwykle, końcówka bardzo ciekawa, dość oryginalna :) Zabrakło mi jednak tego czegoś. Jakichś ładnych przejść z jednej ręki na drugą, albo aeriali nie z tej ziemi ^.^ Mój głos poleciał do Dercena, bo... bo tak ^^ Jakoś tak zakręcił bardziej.

Eddie - |23 Cze 2008|, o 20:20

mój głos poszedł za Dercenem poprostu jego combo mi sie tak spodobało tak wymiótł, masakra poprostu
Rarka jakoś tak się przyzwyczaiłem nie zaskakują mnie twoje comba nie jestem może na forum za długo ale takie filmiki jakie odlądam są dośc do siebie podobne nie wyróżniają się i dlatego głos na przeciwnika poszedł :grin: :grin:

kuba133 - |23 Cze 2008|, o 20:25

Głos na Dercena. Juz wszystko zostalo powiedziane. Wspaniala szybkosc i dobra jakosc trickow. Moj poprzednik dobrze zauwazyl. Comba Rarki juz nie zaskakuja. Nie czytajac postow odrazu wlaczylem filmiki i wiedzialem ze bedzie przejscie na druga reke i i i jest :) jakze nie moglo zabraknac. Chociaz mialem chwile zastanowienia nad tym glosem ale wlasnie przesasdzilo to przejscie na druga reke.
FeniX - |23 Cze 2008|, o 20:39

"kuba133" napisał/a:
ale wlasnie przesasdzilo to przejscie na druga reke.

Głosować powinno się nie na to, czego nie znasz, a na to, co Twoim zdaniem jest trudniejsze w wykonaniu. Dlatego też 1p2h u Rarki to raczej kiepski powód moim zdaniem, by oddać głos na przeciwnika.

Niezaprzeczalnie Dercen klasę pokazał, ale ta końcówka u Rarki to IMO hardcore - w połączeniu z całokształtem tego combo pozwala mi to dać na Rarkiego głos.

Pari - |23 Cze 2008|, o 20:56

Rarka powinien dostać głos za samo ćwierkanie ptaszków w tle.
Dercen - |23 Cze 2008|, o 21:41

Rarka: bardzo ładne combo, płynne, różnorodne. Co z tego, że nie zaskakujące? Czy ot to tu chodzi? Początek mało efektowny, ale końcówka nadrabia. Głos dla Ciebie.
Maniek - |23 Cze 2008|, o 21:54

Rarka: Koncowka miazdy :mrgreen: Reszta jak zwykle w swoim stylu, poprawnie i ładnie, ale koniec jest na prawde bardzo fajny :wink:

Dercen: Bardzo ładne plynne combo. Wydaje mi sie, ze troche przyspieszyles swoj pen spinning od ostatniego filmu, ale to na plus, bo comba wygladaja jeszcze bardziej efektownie :wink: Bardzo mi sie podobalo krecisz bardzo dobrze.

Trudna decyzja.. Obydwaj pokazaliscie klase, jednak glos na Dercena, gdyz nie spodziewalem sie po nim takiego comba :wink:

Toban - |24 Cze 2008|, o 13:05

Ogolnie dosc ciezko ocenic..
Rarka - jak zawsze kozaczy, miazdzace tricki i t zaje**sta koncowka :o
Dercen - Super sie przylozyl i widac ze mu zalezy,
Lepiej ogladalo mi sie combo Dercena ale ogolnie poziom wyrownany :wink:
Głos na Dercena :wink:

Rarka - |26 Cze 2008|, o 19:42

Gratsy Dercen, nowy Mistrz Polski ;]
Ale kamery nie odstąpię ;d

edit: o właśnie, szacun za wygranie laddera.

Dercen - |26 Cze 2008|, o 19:44

Kamerę sobie zostaw :wink:
Ważne że udało się wygrać Laddera.
Cienki zamknij temat.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group