Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - wawa piątek 6.06
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Meetingi - wawa piątek 6.06

Thelian - |3 Cze 2008|, o 14:12
Temat postu: wawa piątek 6.06
w piątek i sobotę będę w wawie na wycieczce

pytałem sie o czas wolny i jako takiego czasu wolnego nie mamy, ale będzie około 1,5h czasu na starówce w piątek. bardzo chętnie bym sie z kimś spotkał. szczerze to nie mam pojęcia gdzie jest starówka, ale myślę ze czytający to wiedzą gdzie to jest.
postaram sie także przywieść trochę penów na sprzedaż :p
zapraszam wszystkich
jesli nikt sie nie zglosi do czwartku to usunę temat

Gildor - |3 Cze 2008|, o 14:27

Thelu, a o której godzince? Bo w piątek to jeszcze lekcje są ;p Jak coś to da się zerwać, ważnych przedmiotów nie ma. Tylko jak w jakiś rannych godzinkach to też nie za bardzo, spać też trzeba ;d A Czop będzie? xD
Thelian - |3 Cze 2008|, o 18:29

czopa nie bedzie, bo ta wycieczka to nagroda za wyroznianie sie w internacie... (poza tym czop juz jest absolwentem)

14.30-16.00 cos kolo tego. ale dzis jeszcze spotkanie organizacyjne

Gildor - |3 Cze 2008|, o 18:47

Czyli z osób kręcących jesteś tylko Ty? Ołkej i tak jesteś atrakcją ;p Godzinka jest znośna, być może wpadnę ;> Jak ja to pewnie będzie mój gópi brat (Shaiibon). Może się ktoś tam dowlecze, kto wie ;]

Tylko w jakimś określonym miejscu żebyśmy się spotkali ;p

P.S.: Może dam Ci pokręcić moim boskim Namałe Modem xD

Rude Boy - |3 Cze 2008|, o 22:14

Z Kręcacych będę jeszcze ja. Bez boskiego Namałe, za to z moim BIC modem :p Trzeba teraz mieć nadzieję, że jednak dostaniemy trochę wolnego czasu.
Gildor - |3 Cze 2008|, o 22:28

O! Ciebie też oczekiwałem ;d To fajnie, bardzo fajnie ^^ Podzwoniłem po ludziach i raczej będzie nas czterech. Ja, Shaiibon, Przybysz, Sędziwuj i może jeszcze uda mi się dogadać z Boko. Myślę, że ekipa wystarczy? BIC modem chętnie pokręcę ;P
Thelian - |4 Cze 2008|, o 12:43

a co z zalim?

miejsce - starówka (nie mam pojecia gdzie to) ale wiem ze z tamtad sie nie mozemy nigdzie dalej ruszac

Boko - |4 Cze 2008|, o 13:08

"Gildor" napisał/a:
może jeszcze uda mi się dogadać z Boko


to sie odmienia "z bokiem" (boko to jest od bok, czyli mozna uznac ze z bokiem)

ja moze przyjde chociaz nie jestem pewien. ale jesli bysmy sie mieli juz spotkac to thelo, podaj jakis nr kom zebysmy mogli sie dogadac gdzi jestes/jestem. bo tak to dupa kwas nie chce mi sie po calej starowce za toba latac xd

Vekk - |4 Cze 2008|, o 14:44

Ja proponuje się umówić o konkretnej godzinie pod kolumną zygmunta
Zaliwaja - |4 Cze 2008|, o 15:19

"Thelian" napisał/a:
a co z zalim?


Nie ma szans, lekcje kończe o 14.30, do warszawy mam jakąś godzine jazdy przy dobrym układzie, a jeszcze by wypadało do domu zajść, jakby to była sobota to i owszem.

Thelian - |4 Cze 2008|, o 17:01

to do szkoly nie pojdziesz :P
Vekk - |4 Cze 2008|, o 19:24

To jak masz Thelian z tym wolnym czasem? Zostaje godz 14 30?
Thelian - |4 Cze 2008|, o 19:36

tak zostaje
wezcie kase za soba :P
komu mam na pw podac koma?

ShaiiboN - |4 Cze 2008|, o 22:33

Thelianie, podaj koma mojej skromnej osobie. Mam nadzieje że w orange posiadasz :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group