Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Infinity i jego nazwa
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Infinity i jego nazwa

Mairo - |2 Cze 2008|, o 17:20
Temat postu: Infinity i jego nazwa
Ja robię Infinity, ale 12 - czytaj między wskazującym, a środkowym. U Was na turorial jest napisane Infinity, ale tam jest z tego co widzę T1, więc ten obrót jak się nazywa? Też infinity Normal? Pozdrawiam
Eddie - |2 Cze 2008|, o 17:42

ja nie wiem o co ci dokladnie chodzi ale podejrzewam ze chyba o figure 8
Prezes - |2 Cze 2008|, o 17:55

Infinity robisz miedzy T1 i 12 to może robisz tylko część, jak mozesz to wrzuć film
Mairo - |2 Cze 2008|, o 19:05

W skrócie to Wam uproszczę, bo nie mam możliwości nagrania.
Zarzut jak przy Infinity i złapanie i obrót z wywinietą ręką :P do pozycji wejściowej, nie dołem [nad kciukiem] a górą z tym, że infinity od razu wraca, a ja robie dodatkowy obrót.

Rafik - |2 Cze 2008|, o 19:51

http://pl.youtube.com/watch?v=X30L2wo9i1g

cos takiego?

Mairo - |2 Cze 2008|, o 20:18

Dokładnie to! Wiec jak to się nazywa?
Maniek - |2 Cze 2008|, o 20:28

To jest extended infinity (nie wiem czy dobrze napisalem) plus dodatkowy charge. :wink:
david - |2 Cze 2008|, o 20:29

to jest infinity extended.
http://pl.youtube.com/watch?v=GuXPqyFBPvU
masz tu jeszcze jeden filmik jak to wykonac.

Mairo - |2 Cze 2008|, o 20:31

No w końcu jeden xdd Dzięki bo nie wiedziałem jak to nazwać, charge samego nie umiem, bo i nawet nie chcę, bo mam zamiar uczyć się samych infinity. To jest najlepsza rodzina.

**Ja to potrafię, ale nie umiałem nazwać, a to co podałeś to potrójne jest. Czy extended oznacza potrójne?

Maniek - |2 Cze 2008|, o 20:35

To nie jest potrojne.. To ejst po prostu ex. Infinity wykonane 3 razy. Jak chcesz zobaczyc jak wyglada Triple ex. Infinity, albo inne tricki z tej rodziny to wejdz na YouTube i poszukaj..

Wydaje mi sie, ze sprawa rozwiazana :wink:

Swierszcz - |6 Lis 2008|, o 15:50

Mam pytanie...bo potrafię zrobić już double infinity ale kiedy już tak mam pena na górnej części dłoni to często też łapie w palce 1 i 3(wskazujący i serdeczny) nie wiem czy wiecie o co chodzi no ale jeśli tak to chciałbym sie dowiedzieć czy tak też można...:)i czy to sie jakoś nazywa...z góry dzięki...
SoPociek - |7 Lis 2008|, o 15:54

łołołoł. Grubo. Zapewne przypadkiem zamiast trough pass na slocie 23 robisz charge, a ze odruchowo chcesz potem zrobic pass to takie monstrum wychodzi. Popatrz na skrót PPP. Practice Practice Practice. :F


"Bo na długość małego palca nie pomoze nawet ssanie go odbytem przez sen"

Swierszcz - |8 Lis 2008|, o 21:28

Hm...to w końcu to sie jakoś nazywa...bo ja tak jak mam na górze dłoni tego pena to łapie go tak jak podczas sonica i nie wiem czy to też jest double infinity
Dargomer - |5 Lip 2011|, o 20:44

Nie chciałem zakładać nowego tematu. Jeżeli chodzi o extended infinity to czy można zamiast charge normal zrobić charge rev ? Wydaje mi się ze tak jest prościej a równie efektywnie. chyba ze to się już inaczej nazywa albo jest błędem.
Paijan - |5 Lip 2011|, o 21:10

Jesli to potrafisz i ci to wychodzi to oczywiscie ze możesz! Nikt ci nie zabroni wlasnych hybryd tyle ze to nie bedzie już formalnie extended infinity i jak bedziesz pisał brejka to trzeba to po kolei rozpisac: wiper rev t1->pass normal t1-12 ->charge rev 12 -> pass rev 12-t1 ->wiper t1 (mam nadzieje ze dobrze)
Mariusz - |5 Lip 2011|, o 22:36

Podejrzewam, że jeśli robisz Charge rev. to nazywa się to już Infinity Extended Reverse. Musiałbyś film podesłać, ale nie rób tego. Potrzeba nauki trików 'właściwie' i nazwania każdego triku mija z czasem.

I tu parafraza z XCMu.

W penspinningu nie ma właściwej i niewłaściwej drogi wykonywania trików.
Użyjcie tej mądrości w żuciu.

EDIT: Lol, życiu, nie żuciu.
@Gildor: Fakt.

Gildor - |6 Lip 2011|, o 12:32

Cross: Tyle, że jeżeli robisz zwykłe Infinity z charge rev w slocie 12 to nie można tego nazwać extended infinity rev ani normal, bo jest zmiana kierunku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group