Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - gumix89 moje powiecmy "3mies."bo mialem czasem pew
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - gumix89 moje powiecmy "3mies."bo mialem czasem pew

gumix - |29 Lis 2006|, o 21:08
Temat postu: gumix89 moje powiecmy "3mies."bo mialem czasem pew
video.google.pl/videoplay?docid=3547934084439345813&q=gumix89
Cytat:
No dobra pierwszy filmik to nie jest filmik po tzech miesiacach ale z trzech miesiecy piszcie co myslicie moi kumple sa pod wrazeniem ale to wasze zdanie liczy sie najbardziej :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Rarka - |29 Lis 2006|, o 21:27

No musze powiedziec, ze jestem pod wrazeniem TAh. Wprawdzie duzo trickow nie pokazales (zadnego sonica, zadnego charge'a), ale ladny Ta harmonic. Niepotrzebnie kazdy filmik powtarzales dwa razy, wystarczyloby jakbys powtorzyl tylko tego spina pod koniec.
Co do montazu : muzyka dobra (jaki wykonawca?)
Na przyszlosc rob rozne tricki, z kilku rodzin, bo troche monotonne to bylo.

Smiechu - |29 Lis 2006|, o 21:48

Troche maly zakres trikow, ale zwracajac uwage ze umiem mniej to nawet fajne. Muzyka i montaz mi sie w ogole nie podoba. Muzykatak jakby nie pasuje do filmiku.
mysza - |29 Lis 2006|, o 22:11

Jedno zastrzezenie: wydaje mi sie, ze ta harmonic jest zapetlony, tzn. w kolko powtarzane sa 3-4 odbicia. Co do muzyki - o gustach sie nie dyskutuje. ;p Poza tym ok.
dante - |30 Lis 2006|, o 07:47

Calkiem przyjemnie tak trzymaj.
gumix - |30 Lis 2006|, o 16:52

no wiec tak pokolei Ta nie jest powtazany wina po stronie programu windows media player on przycina :x co mnie tez wkoza muzyka i montaz wiem ze nie naj lepiej ale to przez to ze mialem przeinstalowanego windowsa i nie mialem nutek :P wiec dalem to co mialem pod reka :wink: wiem ze malo trikow ale niestety mam strasznie nie wycwiczone palce jezeli ktos moze pomoc to prosze o jakies linki z ktorych mogl bym sie nauczyc czegos co nie wymaga zbyt wielu godzin na nauczenie sie strasznie podoba mi sie sonic ale nie potrafie go sie nauczyc bylbym wdzieczny za pomoc

DZIeKI WSZYSTKIM ZA SZCZERE OPINIE!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

FeniX - |30 Lis 2006|, o 17:40

"gumix89" napisał/a:
strasznie podoba mi sie sonic ale nie potrafie go sie nauczyc bylbym wdzieczny za pomoc


W ferie moge Ci pokazac o ile nie bedziesz jeszce umial. ;)

Dragon - |30 Lis 2006|, o 18:09

maly zakres trikow... ALE WIELKIE GRATKI ZA TEGO HARMONICA TO BYLO BOSKIE
infinity... and... rozne wariacje exanted infinity

melwin91 - |30 Lis 2006|, o 19:25

3 miechy... :shock: mialem nadzieje na jakis lepszy filmik. Bardzo malo trikow, ale te ktore umiesz to calkiem spox. Chociaz jak na 3 miachy to zal. :wink: Poza tah to nic szczegolnego. A co do wykonania filmiku to... troche denny. No ale gdybyc nie powtarzal tego to mialbys jakies... 30 sec filmu. :wink: A no i pass spoko. szkoda ze takim pretem ale i tak calkiem w C. :D
Kmibar - |1 Gru 2006|, o 18:39

Melwin wyluzuj. Od krytyki jestem ja. B) spoko krecisz, proponuje zabrac sie za Aroundy w szczegolnosci. B)
Zaliwaja - |1 Gru 2006|, o 19:34

Melwin krytykowal i zostal skrytykowany <lol> :D . Mi sie nie wydaje zeby on tylko tyle umial ile tu pokazal, raczej umie wiecej tylko malo zaprezentowal w tym filmiku, spoko wygladal TA Harmonic i FP :D
gumix - |1 Gru 2006|, o 21:39

dziekuje wam za opinie ten filmik robiony byl z trzech miesiecy a tak dokladnie to z pierwszych niepelnych dwoch:P bo potem nie mialem czym nakrecic, ale to prawda to co pokazalem na fimliku to tylko ze tak powiem demo:D:D:D i dla tych ktorym malo sprostowanko "stawiam na jakosc a nie na ilosc:D z tego jestem dumnny:D :roll: :roll: :roll:
gumix - |5 Gru 2006|, o 20:17

video.google.pl/videoplay?docid=-8381345335848799630

a ten filmik byl zrobiony dzis rano mam nadzieje ze sie spodoba kumpel krecil mnie na ekonomi :wink: :wink: :wink:

SEREK - |5 Gru 2006|, o 21:28

wiec dobre infinity powinoo byc razem z tym "????" i robisz calkowice zle fingerpassa (przynajmniej na tym filmie) FP tam nie ma obrotu wokol kciuka. chyba ze robiles combo ale wtedy nie nazywaj FP tylko combo FP i TA. Ale pozatym to moze byc i super TA

PS ja tez chce umiec TAH <placz> :D

zamul - |6 Gru 2006|, o 14:51

Fajny ten 2 filmik niezle wyglada w szkolnym otoczeniu...
Fafik - |6 Gru 2006|, o 15:11

Ja bym tego nie nazwal fajnym filmikiem gdyz niema tu kompletnie zadnych montazow. Ja bym zaliczyl ten filmik do kategorii...hmm filmy bez montazu czyli takie na "odwal sie" :)
Dragon - |6 Gru 2006|, o 17:30

a co malo takich... poza tym co ty od tego filmiku chcesz?? normalnie dobrze wykonane infinity
to bylo w trakcie lekcji?

zamul - |6 Gru 2006|, o 17:37

Cytat:
Ja bym tego nie nazwal fajnym filmikiem gdyz niema tu kompletnie zadnych montazow. Ja bym zaliczyl ten filmik do kategorii...hmm filmy bez montazu czyli takie na "odwal sie" Smile

A czemu fajny filmik musi miec montarz? Wlasnie to mi sie podoba w tym filmiku, nie wymaga montarzu bo fajnie wyglda i tyle.

elodymek - |7 Gru 2006|, o 20:41

Olewaj czlowieku wszystkich co cie krytykuja bo nie maja racji, filmik dobry, muza dobra , montaz dobry, moze sie qrva nie znam, ale nie wiem czego tamten madrala sie czepia? Ogolnie full respect :) ladnie ci wychodzi TA harmonic i fingerpass, naucz sie sonica, to naprawde ni takie trudne, a triki wlasnie z sonic family wygladaja bardzo pozytywnie. Moze na tej stronce znajdziesz filmik instruktazowy, poszukaj :)
gumix - |18 Gru 2006|, o 18:16

dzieki dymek a sonica wlasnie sie nauczylem jakis czas temu tylko ze umiem narazie tylko sonic normal ale nie wiem czego musze sie dalej uczyc zeby ten sonic jakos wiesz wygladal... sam sonic mi juz plynnie wychodzi ale rozkminiam co teraz sie nauczyc czy sonica po wszystkich palcach od samego dolu do gory< to nie jest jeszcze takie latwe dla mnie:P> czy moze cos w stylu... pseudo sonic? radzcie jesli mozecie... a tym ktorym sie nie podoba niech sobie inne filmiki ogladaja, bo szatan i tak waz zje :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Zaliwaja - |18 Gru 2006|, o 18:37

PseudoSonic jest trudny jesli sie nei umie Charge 13 bo on polega z tego co z filmiku wyczytalem na wyrzuceniu pena jak przy sonicu i umiejscowieniu go w pozycji 13 potem jeden obrot i spowrotem tego tricku nei polecam odrazu po Sonicu, ale naucz sie Twisted Sonic, albo Sonic 34-23 (po tym Sonic Rise), wydaje mi sie ze tw sonic i sonic 34-23 sanajlatwiejsze po normalu chyba ze o czyms zapomnialem :D
gumix - |18 Gru 2006|, o 18:46

kmamil dziekuje za opinie charge umiem ale takie do tylu miedzy srodkowymi palcami nie zrobilem tego na filmiku nie wiem czemu :roll: ale dzieki postaram sie uczyc tego co pisales...:)
Zaliwaja - |18 Gru 2006|, o 19:13

Zanim zaczeniesz sie czegos uczyc co ja napisalem poczekaj az napisze cos ktos doswiadczony bo ja to krotko trenuje :D i malo wiem.
Rarka - |18 Gru 2006|, o 21:02

Ucz sie tak, zebys umial Sonic Rise Harmonic, czyli cztery soniki.
Najpierw Sonic 32-21 (ktory juz umiesz), potem sonic 43-32.
Nastepnie wez sie za rev (taa pamietam ten wieczor, jak sie nauczylem reva:] szczegolnie, ze razem z kolega myslelismy, ze sonic rev jest niemozliwy do zrobienia :D :D:D), najpierw 12-23, potem 23-34.
Na koncu popracuj, zeby robic wszystkie plynnie, bez kciuka, bez zadnej przerwy, coraz bardziej okragle itede.

gumix - |21 Gru 2006|, o 20:16

dziekuje za wszystkie opinie naprawde daja mi troche do myslenia szczegolnie te z sonic iuz cwicze ufff. bedzie dobrze:P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group