Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Basketball Spin
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Basketball Spin

Routtuqe - |21 Lis 2006|, o 20:24
Temat postu: Basketball Spin
Wiecie moze o co chodzi w tym triku to link www.psconclave.com/wiki/Basketball_Spin moze znacie jakies inne wideo tego triku czy cos takiego bo z tego niewiele wiem.
Hakan - |21 Lis 2006|, o 21:04

Hm... poniewaz gubie sie w Inversach, Reversach i Moonwalkach opisze ten trick tak.

- rotacja dlugopisu jak w charge
- zaczynamy w pozycji 1-2
- przechodzimy do pozycji 2-3
- palec srodkowy zachowuje sie jak w inverse sonic (dlugopis przechodzi przed nim - jesli patrzymy na wewnetrzna czesc dloni)
- dlugopis wykonuje 1 pelny obrot na srodkowym palcu

Innymi slowy ja nazwalbym to: moonwalk inverse sonic 1.5 :)

edit:
Heh, na PSConclave jest nawet wymienione w rodzinie sonicow cos takiego jak Inverse Moonwalk Sonic Normal... ten Basketball bylby wiec Inverse Moonwalk Sonic Normal 1.5

edit 2:
Oczywiscie jesli dobrze widzialem to co widzialem...

Routtuqe - |21 Lis 2006|, o 21:41

Mi tez sie tak na poczatku wydawalo ale jest roznica napewno bo przy moonwalk laczymy palce np.1-3 z penem a tu jest cos podobnego do passa 12-23 sprzydalby sie flimik gdzie wszystko widac.
Hakan - |21 Lis 2006|, o 21:44

Dlatego mowie, ze dlugopis wykonuje jeszcze pelny obrot na palcu 2. Nie mozna go wtedy zlapac miedzy 1-3...
Rtp - |21 Lis 2006|, o 23:22

Dla mnie to zwykle poltora obrotu na opuszce palca;

Basketball Spin (pokazany dokladnie)
Basketball Spin by Zombo

Z doswiadczenia dodam, ze latwiej chyba wychodzi po TA Rev jesli troche wysuniemy do goru palca srodkowego (mi tak przynajmniej wychodzi czasem przypadkiem)

Routtuqe - |22 Lis 2006|, o 00:28

Aha juz rozumiem wczesniej mialem ten filmik Basketball Spin by Zombo niepamientam skad to mialem to bylo podpisane index spin (cos tam jeszcze) ehh

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group