Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Abro Warszawa 7 maj 2008
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Meetingi - Abro Warszawa 7 maj 2008

dante - |13 Kwi 2008|, o 21:42
Temat postu: Abro Warszawa 7 maj 2008
Zostaliśmy zaproszeni do Abro Warszawa
Adres: W SIEDZIBIE FIRMY WARSZAWA UL STANIEWICKA 7
Data 7 maj 2008 (postaram się dowiedzieć kiedy konkretnie mamy się zjawić)

Osoby zainteresowane proszę o informację w tym temacie

Geno - |14 Kwi 2008|, o 08:34

Z tego co pamietam to Warszawa miała być ominięta na liście tych targów, ale ostatnio mam problemy z netem wiec moze coś straciłem:P

Oczywiście jeżeli nikt nie ma nic przeciwko to sie zjawie:)

Zaliwaja - |14 Kwi 2008|, o 11:50

Jak się zbierze jakaś ekipa to i owszem.
zary - |14 Kwi 2008|, o 13:12

Hym w srode to tak nie bardzo xF no ale moze wpadne jak sie wczesniej dogadam z noclegiem...
Geno - |14 Kwi 2008|, o 14:34

ale 6 i 7 maja to chyba wolne jest...
Krz - |14 Kwi 2008|, o 16:45

Jeżeli znajdzie się dla mnie jakieś miejsce, to pewnie będe mógł przyjechać.
Boko - |14 Kwi 2008|, o 17:48

moze ja przyjde ^^ daleko nie mam ;p a wtedy to bede juz krecil... prawie 100 dni :D tylko jak by z jakichs przyczyn bylo wolne bym przyszedl :P dlaczego - dodatkowy angielski xD
Gildor - |14 Kwi 2008|, o 18:43

No, to rozumiem. Wreszcie jakieś spotkanie w wawce. Jak będzie wolne to będę na 80% Już nie mogę się doczekać. Może Kruq będzie?
Krz - |14 Kwi 2008|, o 19:38

Jak będą rozwiązywane problemy "miejsc siedzących :grin: " czyli tych przy stoisku Patio ?
Bo chyba jest 5 miejsc przewidzianych, a ludzi pewnie więcej przyjedzie.

Geno - |15 Kwi 2008|, o 08:03

"Krz" napisał/a:
Jak będą rozwiązywane problemy "miejsc siedzących :grin: " czyli tych przy stoisku Patio ?
Bo chyba jest 5 miejsc przewidzianych, a ludzi pewnie więcej przyjedzie.


Więc przyjdzie 5 osob a nie więcej:) ewentualnie można zrobić meeting (tak poza targami) ale ta ich siedziba (tzn miejsce gdzie beda targi) to jest chyba Praga płn albo targówek... (jakoś na pograniczu) więc ciężko będzie z tamtąd w miare szybko dojechać do jakiegoś miejsca na spotkanie,,,,

Scarper - |15 Kwi 2008|, o 12:53

Jak nie będę miał problemów z dojazdem to pewnie się na tym meetingu zjawię.
gumiks - |16 Kwi 2008|, o 18:16

Postaram się zjawić tylko dokładniejsza pore spotkania :mrgreen:

[ Dodano: Sro 16 Kwi, 2008 ]

tylko dokładniejszą pore spotkania podajcie* skasowała mi się część :mrgreen:

Geno - |22 Kwi 2008|, o 07:31

Dante 6 maj już za 2 tygodnie... wiem ze to w sumie duzo ale przydało by sie wcześniej wiedzieć bo ja sie bede musiał ze szkoły jakoś wyrwać:) tzn. myslałem że 7 maja są matury u nas w szkole, ale okazało sie że są 5 i 6. 7 maja bedze matura z wosu i dodatkowego języka ale wtedy chyba nie bedziemy zwolnieni ze szkoły;/

Więc jak by sie dało to zdobądź już jakieś szersze info:)

dante - |24 Kwi 2008|, o 21:34

Witam otrzymałem informacje, że na targach można się zjawiać w godzinach 11-13
Boko - |25 Kwi 2008|, o 16:28

ajajaj, jak 11-13 to chyba mnie ni bedzie -__-
Geno - |28 Kwi 2008|, o 08:19

DOrba jest dużo chętnych... więcej niż 5 osob. proponuje zrobić liste osób które przyjdą na targi... bo wkońcu okarze się że przyjdzie 10 osob i będzie zonk -.-
Zaliwaja - |29 Kwi 2008|, o 14:01

Wiem, że Kruka nie będzie - nie może. Wiem że Aragon77 będzie, ja będe Geno, veyner, Scarper będą, nie wiem co z resztą i ile osób może przyjść, ile to potrwa i jaka tam nasza rola.
Boko - |29 Kwi 2008|, o 14:13

"Geno" napisał/a:
proponuje zrobić liste osób które przyjdą na targi...


Geno
Zaliwaja
zary (?)
Krz
Boko (?)
Scarper
gumiks (?)
veyner
Aragon77

czyli mamy 6 osob 'pewnych' i 3 'niepewne'. czyli jak dobrze pojdzie to mamy 9 osob :D

dante - |29 Kwi 2008|, o 14:41

Maksymalnie może przyjść 5osób, tak więc proponuje żeby osób nie pewnych nie brac po uwagę. Wydaje mi się, że jak przyjdzie 6 osób, to też nie będzie problemu.
Gildor - |29 Kwi 2008|, o 16:38

Ja od razu mówię, że mnie nie będzie :/ Szkoła, te sprawy... Akurat 7 idziemy do szkoły, co mnie maksymalnie wkurzyło, bo 5-6 i 8 są wolne :evil:
Boko - |4 Maj 2008|, o 19:51

juz mowie ze mnie na pewno nie bedzie, a gumiksa chyba tez (moj kolega)
Krz - |6 Maj 2008|, o 17:16

Ludzie o której mniej więcej tam przychodzicie ? Na 11 czy później ?
Veyner - |7 Maj 2008|, o 18:11

Targi się odbyły i wypadałoby coś napisać. Był Zaliwaja, Krz, Geno i ja.

Te targi to lekkie nieporozumienie- staliśmy sobie w kółeczku obok stoiska Patio i kręciliśmy swoimi penami. Kilka osób podeszło i zachwycało się, ale jakiegoś dużego zainteresowanie nie było. Patio nie wzięło swoich długopisów na te targi. Ludzie z firmy oczywiście bardzo mili, ale chyba nie do końca wiedzieli co z nami mają zrobić. Kiedy chodziliśmy pomiędzy półkami penów poproszono nas o to żebyśmy stali wyłącznie przy stoisku Patio gdyż "osoby niewtajemniczone mogą nie wiedzieć o co chodzi", a chodziło oczywiście o pen spinning. Był catering więc nie wyszliśmy głodni. ^^

W gruncie rzeczy jestem zadowolony, że poszedłem ale nie ze względu na targi, ale na to, że się zmeetingowaliśmy. W zasadzie to tylko z Krz bo Geno, Zali i ja widujemy się codziennie w szkole, ale z drugiej strony nie zawsze jest czas żeby pokręcić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group