Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Bertus Poznań 8-9 maja 2008
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Meetingi - Bertus Poznań 8-9 maja 2008

dante - |13 Kwi 2008|, o 08:47
Temat postu: Bertus Poznań 8-9 maja 2008
Zostaliśmy zaproszeni do Bertus Poznań
Adres: Poznań, ul.Reymonta )numer lokalu jest mi nie znany ale się dowiem)
Data 8-9 maja 2008

Osoby zainteresowane proszę o informację w tym temacie

elkens - |14 Kwi 2008|, o 09:43

Ja jestem zainteresowany :D Grzecznie spytam czy szukasz ludzi do stoiska patio czy jak? :P pytam bo nie wiem. Deklarowałem się do Wrocławia jako widz, ale jak by nie patrzeć do Poznania mam bliżej :P dlatego ja jestem zainteresowany targami w Poznaniu.
dante - |22 Kwi 2008|, o 21:54

Osoby zainteresowane proszę o podanie numerów tel na moje PW celem kontaktu z organizatorem.
Austie - |24 Kwi 2008|, o 19:05

hmmm... a ana jakiej zasadzie tam mielibysmy byc ? to jakis wielki meetoing czy prezentacja umiejetnosci czy co ? mam byc zainteresowany czym ? wybacz dante ze tak pytam, ale nie mam pojecia o co chodzi i co sie dzieje ... -.-
Eddie - |24 Kwi 2008|, o 20:40

ja i moj drugi kolega bedzie tylko na jakiej to bedzie zasadzie...?
Gru - |28 Kwi 2008|, o 15:33

Fajnie ze w Poznaniu ale o co biega xd? :?:

[ Dodano: Pon 28 Kwi, 2008 ]

jak to bedzie wygladalo i gdzie :?:

Eddie - |29 Kwi 2008|, o 14:59

no jakos narazie nic nie widze zeby bylo tlumaczone po co to spotkanie tak dokladnie w jakim celu...? :grin:
dante - |29 Kwi 2008|, o 16:35

Dla zainteresowanych polecam ten temat
http://forum.penspinning....der=asc&start=0

Gru - |29 Kwi 2008|, o 16:44

w takim razie pisze sie na to ;] bo widze ze moze byc fajnie wezme ziomka jak bedzie mu sie chcialo jechac ale na bank sie skusi xD

[ Dodano: Wto 29 Kwi, 2008 ]

aha bo tam cos pisalo o sponsorach i ze testy itd na jakiej to zasadzie bedzie wygladac ze jak przyjedziemy spotkamy sie lookniemy na peny pokrecimy po gadamy i to wszystko czy jeszcze jakies inne zeczy???
a i naj wazniejsze od której do której to jest i czy wsetp platny bo niewiem;p
z góry thx

elkens - |29 Kwi 2008|, o 19:17

Ok ja będę, jak dla mnie bomba, ale tam jest coś pisane o miejscach przy stoisku. Wiem, że we Wrocku już zajęte, ale jak to jest w Poznaniu. Ta sama ekipa penspinnerów jeździ po całej polsce czy te stoiska tutaj są wolne? Mogę pomieszać teraz jakieś tematy czy coś więc sorry :P
Eddie - |29 Kwi 2008|, o 20:23

ja sie na to pisze i czekam na odpowiedz od do kiedy bedzie to trawlo i czy wstep jest platny
i proponuje wszystkim penspinnerom wziąć peny w dlon na tym meetingu bo inaczej sie nie poznamy... :grin:

Gru - |4 Maj 2008|, o 20:38

Witam all:) i jak wiadomo co i jak bo to juz w czwartek a przynajmniej ja niewiem jak inni niewiem o której i jak z wejsciem :?:
Pozdrawiam :cool:

dante - |8 Maj 2008|, o 09:40

Rozmawiałem z koordynatorem i dowiedziałem się że adres to Reymonta 38 (Hala tenisowa)
można się zjawiać dzisiaj od 10:00 do 20:00
i jutro od 9:00 do 16:00

Gru - |8 Maj 2008|, o 09:41

a platne jest wejscie czy za free i jak to wyglada z wejsciem ??
elkens - |8 Maj 2008|, o 09:42

moze bede jutro bo dzis to juz za pozno :)
dante - |8 Maj 2008|, o 12:12

Wejście jest za free. Wystarczy zapytać się o stoisko Patio i się tam udać.
Gru - |8 Maj 2008|, o 22:16

Bylem dzisiaj na tym Meetingu i stwiredzam ze bylo dosyc nudno, poniewaz z kilku, kilkunastu pen spinnerów bylo nas 2 ja oraz Marcin troszke sie poszwendalsmy po tych targach i bylo by si gdyby dlugopisyy sprzedawali na sztuki xD

[ Dodano: Czw 08 Maj, 2008 ]

aha bo zapomnialem jak sa ludzie którzy kreca i mieszkaja w poznaniu lub pod poznaniem przyjdzcie na ten meeting bedzie jakos tak lepiej xD jak byscie chcieli wiedziec gdzie to dokladnie jest to znajduje sie to w hali tenisowej w centrum sportowym naprzeciwko olimpi.
jak cos to pisac na priv ja wraz z marcinem sie mozemy spotkac :) )
pozdrawiam Gru


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group