Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Side Sonic
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tricki - baza danych - Side Sonic

Mikulew - |12 Kwi 2008|, o 20:26
Temat postu: Side Sonic
Szukałem w filmach na YouTube i mało filmów jest o tym tricku. Nauczyłem się i przez pewien czas myślałem ,że się nauczyłem tego tricku dopoki kolega powiedział przez internet ,że to nie ten trick. Więc o co chodzi w tym tricku? Zrobiłem tak pseudo sonic i poden inverse sonic to nie jest side sonic? Czy inaczej to jest?
Gildor - |12 Kwi 2008|, o 20:44

http://pl.youtube.com/watch?v=KYSAXVBTzOM
Masz, tutaj bardzo dokładnie fratek omówił zagadnienie. Nie wiem czemu nie znalazłeś tego od razu, pierwsza pozycja po wpisaniu "side sonic".

Mikulew - |12 Kwi 2008|, o 20:54

Widziałem to. Ogladam tysięczny raz i nadal nie mogę załapać jak to on robi. Troche inaczej niż jak ja to robie robiąc pseudo sonic -> inverse sonic.
Jaki wygląda tor penu podczas ruchu palca do góry. Ten moment nie mogę zrozumieć

Fuco - |12 Kwi 2008|, o 20:58

robisz to w ten sposób: zaczynasz sonicem clip, jednak podczas jego wykonywania "wyciągasz" palec [ciągle robiąc charge 13] i kończysz w pozycji sonic inverse.
Bieras - |12 Kwi 2008|, o 20:58

To nie jest pseudo sonic tylko sonic clip > inverse sonic
W połowie sonic clipa przekładasz middle jeśli robisz 34-23 na drugą stronę i konczysz inverse sonicem. Może trochę dziwnie napisałem ale chyba da się coś zrozumieć.

Gildor - |12 Kwi 2008|, o 21:01

Cała sztuka polega na tym, że podczas robienia charge'a 13 trzeba przełożyć palec na drugą stronę, tak jak w inverse sonicu. Nie umiem go, ale teorię znam ;)

EDIT: Jezu, ale wolno piszę xD Dwa posty zdążyliście w tym czasie napisać :P

Mikulew - |12 Kwi 2008|, o 21:08

czyli środkowy palec ma w ogóle nie dtykać pena?
Bo ja tak robiłem jak dawałem middle to góry to dotykałem pena o był w pozycji takim ,że mogłem zrobić inverse sonic normal 23-12

Bieras - |12 Kwi 2008|, o 21:09

Middle ma przejśc pod penem na druga strone w trakcie wykonywania sonic clipa.
Gildor - |12 Kwi 2008|, o 21:10

A zatrzymywał się pen? Bo jeśli tak, to nie za ciekawie to musiało to wyglądać, ale jeśli nie, to chyba robisz poprawnie.
Mikulew - |12 Kwi 2008|, o 21:24

Dopracowałem to małe combo tak ,że nie widać zatrzymania
Cichy - |16 Maj 2009|, o 13:28
Temat postu: Side Sonic

Wersja HQ na YouTube
Charge 23 0.5 ~> Sonic Clip 13 0.25 ~> Inverse Sonic Clip 13-12 0.25 ~> Charge 12 0.5
albo prościej
Sonic 23-12 ~> Inverse Sonic 13-12

Przeglądłem stare filmy i niechcący trafiłem. Myślałem, że komuś może się przydać.
Szczerze to teraz mam problem z jego wykonaniem ;)

MadEye - |16 Maj 2009|, o 14:36

Połączyłem topic Cichego ze starym.
Cichy, ostrzeżenie słowne za dublowanie tematów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group