Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Fingerpass Reverse
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tricki - baza danych - Fingerpass Reverse

Rarka - |21 Mar 2008|, o 19:39
Temat postu: Fingerpass Reverse
Fingerpass Reverse
Fingerpass Reverse (FP Rev) to trick odwrotny do Fingerpass Normal, należy do rodziny Pass'ów. Składa się on z prostych Pass'ów. Trick ten wygląda gdyby schodził w dół (w stronę Pinky'ego) po zewnętrznej stronie dłoni i wracał do góry (w stronę Index'a) po wewnętrznej.
Breakdown:
Pass Reverse 12-23 -> Pass Reverse 23-34 -> Pass Reverse 34-23 -> Pass Reverse 23-12
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

XBARTEKX - |12 Kwi 2008|, o 11:01

Bardzo prosta figura, mi to nawet płynniej od FingerPassa normala wychodzi :) . Polecam początkującym.
Fuco - |12 Kwi 2008|, o 11:06

no widzisz, ja w ogóle wcześniej nie uczyłem się fingerpassa reverse i teraz wychodzi mi tak koślawo, że głowa mała. też polecam początkującym, bo jak to olejecie to będziecie mieli tak jak ja :P
ErniX - |17 Kwi 2008|, o 18:56

A ja właśnie uważam inaczej. Będąc początkującym spinnerem nie warto poświecać na to czasu. Za dużo byśmy go zmarnowali. Lepiej poświecić ten czas na nauke Sonic'ów, TA, Infinity, Shadow'ów itp. Kiedy już będziemy mieli większego skilla, nauka przyjdzie nam 2 razy łatwiej i szybciej.
Gildor - |17 Kwi 2008|, o 19:09

A ja uważam, że można pogodzić zarówno naukę innych trików jak i FP(obydwu). Można sobie zawsze w czasie treningu poświęcić te parę minut na naukę FP. A do FP rev trzeba się po prostu przyzwyczaić.
ErniX - |18 Kwi 2008|, o 14:44

No wiem. Znam ludzi, którzy kręcą już dwa miesiące. Umieją w dodatku tylko FP Normal i to słabo, więc nie wiem czy początkujący da sobie z tym radę. Zapewne zacznie zkładać tematy w stylu ,,Palec 4 mi sie zgina razem z 3" albo ,,zachaczam penem o mały palec, jak temu zaradzić?". Nie wiem po co się w to pchać.
Lester223 - |1 Paź 2008|, o 15:13

figura prosta ale i tak fingerpass normal wychodzi lepiej :P
PenMan - |22 Lut 2010|, o 17:12

Super jak dla mnie dużo lepszy od normala :twisted:
DziK - |9 Mar 2010|, o 22:08

Pewnie że można poświęcać czas na naukę obydwu tych troków. Ja to robię np. podczas oglądania flimu jak leże na wyrku to sobie macham FP, a wygodną pozycję do comba przyjmuje dopiero jak tylko kręcę i nic innego nie robię ;)
Kręcić można zawsze i wszędzie a bynajmniej FP ;D Takie moje zdanie heh ;P

Flejm - |13 Mar 2010|, o 16:22

Mi łatwiej się robi rev'a, niż Normala.
@Dzik: Ja tez sobie macham FP podczas zwykłych czynności(oglądam TV, czytam itd.)
Myślę, że to dobry sposób na naukę, bo robi się to często.

Kowal - |5 Kwi 2010|, o 13:49

Ogólnie trick dla początkujących, ale fajny ... :) (też jestem początkującym i to jest pierwszy trick jakiego się nauczyłem.
Foflus - |17 Lip 2010|, o 15:02

wiem jak go się robi ale płynnie mi nie wychodzi. :cry:
HakerPSS - |27 Mar 2013|, o 20:45

Ja niedawco zaczolem i nieumiem FingerPasa normal tylko mi Revers wychodzi.
Paijan - |27 Mar 2013|, o 21:03

Bywa. To nie ma żadnego znaczenia. I tak będziesz umiał oba, to przychodzi naturalnie.
Banan - |28 Mar 2013|, o 12:11

To się nauczyć trzeba :D jak umiesz jednego, godzina nauki iumiesz drugiego

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group