Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Zobacz temat - Krotki mały palec.

Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Krotki mały palec.

Ludi_KZ - |3 Mar 2008|, o 19:33
Temat postu: Krotki mały palec.
Mam pytanie czy jesli ktos ma krotki maly palec to czy, a jesli tak to przy jakich trikach bedzie to przeszkadzalo?
przemo - |3 Mar 2008|, o 19:37

a co rozumiesz pod określeniem "krótki"? Jak inne palce masz krótkie to mały palec siłą rzeczy będzie również krótki ;)
Ludi_KZ - |3 Mar 2008|, o 19:47

Chodzi mi o to ze maly palec nie dosiega mi nawet do stawu w palcu serdecznym.
Reszta palcow jest normalnej dlugosci :wink:

Bieras - |3 Mar 2008|, o 20:00

A ile ma cm ten twój krótki palec?
steq - |3 Mar 2008|, o 20:02

Możesz mieć prolemy z ring around, ewentualnie z pinkybakami.
Fuco - |3 Mar 2008|, o 20:10

w sumie to mi też mały palec nie sięga ostatniego stawu w palcu serdecznym, a mimo tego bez problem,u robię np. charge 14. czy będzie to aż tak bardzo przeszkadzało? myślę, że nie. to raczej kwestia gibkości palca, niż jego długości.
Cienki - |3 Mar 2008|, o 20:29

ja mam wszystkie palce krotkie, najkrotsze w klasie, niektorzy kumple z mojego wieku maja pinkyego ja moj ring :/ ale popatrz sobie moje combosy to zobaczysz ze mozna :P w sumie to nie potrafie zrobic aby charge 14
kacd - |3 Mar 2008|, o 23:02

hmmy mój mały palec jest na styk z ostatnim stawem serdecznego, ale wogóle mi to nie przeszkadza w spinningu ( tylko czasem przy finger passu reverse, kiedy pen przechodzi po zewnętrzenje stronie z 43-32 )
SoPociek - |4 Mar 2008|, o 10:59

jak powszechnie wiadomo mały palec (niektórzy go zwą krótkim lub z angielskiego pinky or little) wziął sobie swoją jakże przewrotną nazwe stąd, ŻE JEST MAŁY! MAAAAŁY! I NIE BĘDZIE DŁUŻSZY NAWET GDY PODCZAS SNU BĘDZIESZ GO SSAŁ ODBYTEM! -,-' (a tak btw ja mam wielkie łapska i mój pinky jest wielkości middle moich kumpli :P )
Ludi_KZ - |7 Mar 2008|, o 23:24

ok dzieki za comentaze, w sumie to i tak najbardziej lubię thumbaroundy wiec mały palec mi niepotrzebny ale tak spytalem z ciekawosci
KhaDori - |23 Mar 2008|, o 22:02

nie no, ja jestem chyba wybrykiem natury xD. mój mały palec ma tylko 5,5 cm on pierwszego stawu :D mam nadzieje ze to nie bedzie przeszkadzac w spinningu... prawda?