Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - PPP Promo 5th | Zapisy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Społeczność - PPP Promo 5th | Zapisy

Buła - |11 Lut 2017|, o 14:21
Temat postu: PPP Promo 5th | Zapisy
Tak. To się dzieje! Po kilku latach nadszedł czas na kolejne Promo Portalu Polskich PenSpinnerów! Łapcie długopisy w dłoń, kreujcie najlepsze combosy na jakie Was stać i nagrajcie je, wykonując wszystko nienagannie. Mistrzostwa Polski 2016 pokazały, że mamy mnóstwo znakomitych penspinnerów, żeby stworzyć piąte promo.
Tym razem montażem zajmie się Phantasm, który już nie raz udowadniał nam, jakie cudeńka potrafi wykrzesać na stole montażowym.
Selekcją combosów zajmą się Ikony.
DL nadsyłania filmów to 25.03.2017
Filmy wysyłacie według wzoru, a same pliki nazwijcie swoim nickiem.
WZÓR:
:arrow: http://wetransfer.com/
:arrow: niemanacoczekac@spoko.pl
:arrow: PROMO - <wasz_nick>

Bardzo proszę o NIEUPUBLICZNIANIE combosów, które wysyłacie, przed premierą filmu.
Możecie wstępnie zapisywać się poniżej, a tutaj przypomnienie czwartego promo:

Wersja HQ na YouTube

oderi - |13 Lut 2017|, o 09:48

No proszę proszę, nie spodziewałem się prawie tak samo jak Hiszpańskiej inkwizycji :D . Wezmę udział na pewno i życzę powodzenia innym :)
nawus525 - |13 Lut 2017|, o 12:00

wezmę udział
player_X - |13 Lut 2017|, o 17:09

ja
Syzyf - |13 Lut 2017|, o 22:10

ooooo, /in (jako Syzyf, muszę wreszczie załatwić tą zmianę nicku)
akurat na ferie zimowe, jest czas na przyłożenie się do nagrywania. w sumie to nawet mi ostatnio nieźle idzie, może nawet się dostanę :D

Włodzimierz - |20 Lut 2017|, o 13:39

Akurat tym razem nie wezmę udziału, ale chętnie zobaczę filmik ze zmagań, powodzenia wszystkim :)
Freze - |25 Lut 2017|, o 01:23

Jak najbardziej ja ;)
elite_1337 - |1 Mar 2017|, o 13:30

Swój zapis już wysłałam, zobaczymy co z tego wyjdzie :D
qstra - |2 Mar 2017|, o 11:53

Będę
Buła - |30 Mar 2017|, o 15:20

Przedłużam DL do 16. kwietnia! Pokażcie wszyscy na co Was stać!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group