Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - FingerPass
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - FingerPass

Kapałson - |6 Cze 2016|, o 19:54
Temat postu: FingerPass
Witam mam problem z FingerPass'em ponieważ nie moge zrobić go płynnie i zamiast małego palca używam kciuka ;v :sad:
doxlapse - |10 Cze 2016|, o 11:31

A ile go ćwiczyłeś? Nawet jeśli Ci to teraz nie wychodzi to rób go tak jak powinien wyglądać, a będzie wychodził Ci coraz szybciej i lepiej. Ja jednak polecam Ci póki co zostawić ten trik, jeśli nie musisz się go koniecznie uczyć.
Pozdrawiam
PS. Nie wiem czy to wiesz, ale fingerpassa wykonuje się na koniuszkach palców

PiotrO.o - |16 Cze 2016|, o 19:02

Jeśli chodzisz do szkoły to polecam fp robić w przerwach od pisania ;)
I mały myk ode mnie:technicznie mi łatwiej było fp ogarnąć na czymś dużym i ciężkim(np.rura od odkurzacza).Nie wiem,czy inni by mnie zabili za to ale chyba liczy się efekt końcowy ;p
Fp jest trydny,aczkolwiek nie jest skomplikowany.Nie przejmuj się i odstaw go na drugi plan ;)

doxlapse - |18 Cze 2016|, o 09:19

jeszcze dodam od siebie: im większe momentum pena, tym płynniejszy i łatwiejszy fingerpass.
niektóre ruchy pen musi sam "uzupełniać"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group