Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - KreAzja - Projekt promujący kreatywność (i kuglarstwo) w Azj
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - KreAzja - Projekt promujący kreatywność (i kuglarstwo) w Azj

Kubas - |2 Cze 2016|, o 12:17
Temat postu: KreAzja - Projekt promujący kreatywność (i kuglarstwo) w Azj
Witam,

od dawna się nie odzywałem, ale teraz naprawdę potrzebuję waszej pomocy. Od roku organizujemy wyprawę edukacyjną polskiej młodzieży do Indii. Projekt ma trwać 9 miesięcy i odbywał się będzie w Indiach, Birmie, Nepalu i na Sri Lance. Kasę na bilety i pobyt tam mamy (a właściwie zarabiamy w tej chwili na wyspach), ale boimy się, że zabraknie nam na przeprowadzenie porządnych warsztatów dla tych dzieciaków (ja prowadzę warsztaty z poi, gdzie każde dziecko uszyje sobie własną parę poi, która zostanie sobie z nim. Przez dziewięć miesięcy będzie potrzebne naprawdę dużo materiałów....).

Dlatego zwracam się do każdego z was z osobna o jakąkolwiek formę pomocy. Pieniądze te nie są dla nas, a dla tamtejszych dzieciaków i mogą zrobić naprawdę wiele dobrego. Dzieciom w tamtejszym świecie radość sprawiają nawet papierowe samoloty i trzeba im po prostu pokazać, że mogą robić duuuuużo fajnych rzeczy bazując na własnej kreatywności!

Pozdrawiam, i z góry dziękuję!
Kubas

KreAzja

FeniX - |12 Cze 2016|, o 10:43

Pozwoliłem sobie poprawi link, bo forum go psuło, teraz jest poprawnie klikalny.

Powodzenia w zbieraniu! Podoba mi się idea. Planuję wsparcie, tylko jeszcze nie postanowiłem ile. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group