Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - PenSpinning w Teleranku | 29 maja 2016
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Społeczność - PenSpinning w Teleranku | 29 maja 2016

Buła - |29 Maj 2016|, o 16:04
Temat postu: PenSpinning w Teleranku | 29 maja 2016
Cześć!
Wraz z Rarką i Parim mieliśmy przyjemność pokazania penspinningu w "Teleranku", na antenie TVP1. Poniżej zamieszczam linka do materiału, także każdy może już obejrzeć na spokojnie ;)
Fragmenty, w których jesteśmy to 0:41 (wstęp), 8:47 (rozmowa) i 30:02 (kręcenie)
http://vod.tvp.pl/25249389/odc-12


Racha - |24 Cze 2016|, o 22:07

Aż się stare czasy przypomniały. Kiedyś wkręciłem się właśnie dzięki programowi w TV. Nie miałem wtedy neta (ależ to musiało być dawno), obejrzałem przypadkiem program i jakoś zostało w głowie. Parę miesięcy później, będąc już online zacząłem szukać materiałów o penspinningu. Miał to byś sposób na rehabilitację prawej ręki. A że ręka bolała to jakoś lewą więcej kręciłem i do dziś dnia lewą kręce, pomimo że jestem praworęczny. Może temu nigdy nie osiągnąłem jakiegoś wysokiego poziomu :cool:

Co do nagrania to fajnie wyszło. Przejrzyście i profesjonalnie, złożenia pen w parę sekund.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group