Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jak zrobić długopis do penspinning?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Jak zrobić długopis do penspinning?

mimik - |9 Kwi 2016|, o 10:36
Temat postu: Jak zrobić długopis do penspinning?
Witam wszystkich na forum i proszę o pomoc.
Jestem początkujący, kręciłem tylko trochę zwykłym długopisem.
Chciałbym zająć się tym profesjonalnie i zrobić samemu długopis do penspinningu taki który by się do tego dobrze nadawał i który przypominałby profesjonalny długopis . Mam wiele starych długopisów i różnych innych rzeczy z których mógłbym go zrobić.
Nie wiem tylko jaką długość i grubość powinien mieć długopis, jaką wagę, jakie dać obciążenie?
Proszę o poradę.

Fuco - |9 Kwi 2016|, o 11:24

W zależnościod wielkości dłoni, ja polecę Ci coś między 19 a 21 cm. Obciążyć można właściwie czymkolwiek, ważne, żeby nie przesadzić. Jeśli masz jakieś metalowe tipy, to będzie najlepszy wybór, ale ludzie dociążają śrubkami, plasteliną, ja niektóre długopisy obciążałem magnesami :) poszukaj artykułu, jest gdzieś na forum, z wagą tipów i spróbuj znaleźć odpowiednik uniball signo. Co do grubości, od klasycznego ołówka do grubego mazaka, ale najlepiej sprawuje się grubość przeciętnego długopisu, jakim na co dzień piszesz w szkole lub pracy. Powodzenia!

Wybacz że nie podlinkuję artykułów, ale piszę z telefonu ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group