Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Freestyle.
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Freestyle.

Zaamael - |27 Gru 2015|, o 16:17
Temat postu: Freestyle.
https://m.youtube.com/watch?v=rwJf0o7OTYA. Porady? Propozycje? :D
SkorosD - |27 Gru 2015|, o 18:06

Cóż, mega pro nie jestem. Ale najważniejsze teraz to umieć więcej tricków. Suche soniki, charge i ta to mało. I jest troszkę mało płynne. Polecam też troszkę zwolnić tempo, wtedy nie będzie dziwnych przerw między trickami.
marektrans - |21 Lis 2016|, o 10:10

Nieźle - widać że lubisz to co robisz. Dla mnie więcej urozmaicenia by się przydało w pokazie.
Montiwanie98 - |23 Lis 2016|, o 14:54

Super jestem ciekaw jakbyś poradził sobie z czymś większym da radę?
player_X - |23 Lis 2016|, o 23:54

Montiwanie98, haha Ty wariacie! :grin: Możliwe, że dałby radę ale w penspiningu nie zwykliśmy używać dłuższych modów. Pozdrawiam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group