Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - MosieQ X Banan TAG
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - MosieQ X Banan TAG

MosieQ - |17 Gru 2015|, o 23:19
Temat postu: MosieQ X Banan TAG
Pragnę zaprezentować światu malutki efekt naszego zamysłu sprzed ~miesiąca. Jest to nasz wspólny krótki Collab (moj chyba 1 w życiu :b). Więc jak dasz łapę w górę to bd szczęśliwy. Z chęcią odpowiem na każdy komentarz, piszcie śmiało jeżeli coś was poruszylo. Pozdrawiam wraz z Bananem który zgodził się zedytować film,
MosieQ

https://youtu.be/IEzDvJU-1Fc

Syzyf - |18 Gru 2015|, o 08:59

Naajs. Jedyne co to twoje oświetlenie kiepsko wypadło, ale nie na tyle żeby nie było widać skilla.
...i ty kręcisz ode mnie tylko trzy~ miesiące dłużej? Idę ćwiczyć, gdyby nie to że mnie to motywuje zżerałaby mnie zazdrość :D

MosieQ - |18 Gru 2015|, o 11:11

Dzięki :b mi np się podobaja twoje palmspiny (bo ja ich nie umiem heh) 3,5 mies dłużej od cb :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group