Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Mod

Mr.Bagdeta - |10 Gru 2015|, o 20:12
Temat postu: Mod
Witam wiecie może z czego składa się Dr. Comssa i w jakich ilościach? Świetnie by było gdybyście dali tutorial jak złożyć ;)

Z góry dzięki za odpowiedźi

Syzyf - |11 Gru 2015|, o 17:32

http://pensfactory.pl/pro.../Dr_Comssa.html
Masz tam listę części. Co do ilości to oczywiście po dwa tipy, gripy i capy i jedno body. Nawet ci tutorial napiszę na podstawie zdjęcia:
Włóż tipy dr gripa do gripów dr gripa. Załóż to na capy comssy. Załóż capy na body super pirata. Bum! Dr. Comssa.

Mr.Bagdeta - |11 Gru 2015|, o 18:24

I tyle? Na zdjęciu wygląda jakby była bardziej skomplikowana ;) . A to czarne za gumką to co? A i czemu gripy są na końcach matowe? I na ile cm dociąć gumkę?
Syzyf - |11 Gru 2015|, o 18:48

To czarne to pasek innego gripa dla ozdoby, pewnie anyballa. Nie wiem co tam widzisz matowego ale gripy dr gripów mają tak z milimetr cieńszy na końcu z jednej strony, pewnie to daje taki efekt. Co do długości gripów - jak kto woli. Ja zawsze to dobieram na oko, nigdy nie mierzę ile dokładnie tego gripa mam.
Tego moda nigdy nie trzymałem w ręce ani nawet nie widziałem żadnego tutoriala, ale nawet jakby nie było listy na pf, części widać gołym okiem i jest to mod dwustronny, nie piszący więc budowa prosta jak drut. Może jeszcze jest tam backplug z comssy ale to nie robi wielkiej różnicy.

Mr.Bagdeta - |11 Gru 2015|, o 19:06

Dzięki. Prezent na święta będzie ;) (części do Dr. Comssa + PenCase) :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group