Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pens Factory
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Pens Factory

Mr.Bagdeta - |8 Gru 2015|, o 15:11
Temat postu: Pens Factory
Witam. Uzbierałem ostatnio parę groszy i chciałem kupić sobie moda z pencasem.(taki prezent na mikołajki). Zauważyłem, że nie ma mojego wybranego moda, więc poprosiłem o produkt. Czekam już 3-4 dni i nic. Więc pytam się czy to narmalne tyle czekać? Ile wy czekaliście najdłużej?
Rabaan - |8 Gru 2015|, o 16:05

Zależy jaki to mod ale radzilbym ci kupic czesci na pf i zlozyc sobie go samemu.
Mr.Bagdeta - |8 Gru 2015|, o 16:15

Chciałem, ale nie ma części
IseeYou - |8 Gru 2015|, o 17:57

Jaki mod?
Mr.Bagdeta - |8 Gru 2015|, o 18:27

"IseeYou" napisał/a:
Jaki mod?


Dr. Comssa i dla mojego kolegi Metal Comssa Yelow. A co?

Bijata - |8 Gru 2015|, o 19:58

Musisz poczekać, ponieważ właściciel sklepu regularnie uzupełnia zapasy. Części lecą/ jadą z innych krajów, a nawet kontynentów, więc cierpliwości... Chyba, że tak bardzo się spieszysz to możesz zapytać na facebooku na grupie Penspinning Polska, może ktoś ma na sprzedaż ;)
Mr.Bagdeta - |8 Gru 2015|, o 20:11

"Bijata" napisał/a:
Musisz poczekać, ponieważ właściciel sklepu regularnie uzupełnia zapasy. Części lecą/ jadą z innych krajów, a nawet kontynentów, więc cierpliwości... Chyba, że tak bardzo się spieszysz to możesz zapytać na facebooku na grupie Penspinning Polska, może ktoś ma na sprzedaż ;)

Dziękuję za odpowiedź

Rafik - |20 Gru 2015|, o 07:01

"Bijata" napisał/a:
na facebooku


rip ptp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group