Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Co kupić?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - Co kupić?

Himen - |8 Gru 2015|, o 13:58
Temat postu: Co kupić?
Siemano. Tak wiem, że taki temat był wiele razy ale nigdy nie znalazłem odpowiedzi która mnie zadowoli. Kręcę jakieś 2 miesiące - powoli zaczynam ogarniać najłatwiejsze combo'sy, kręce shadow'y, TA, Sonic itp. triki. Używam zmazika który na końcówkach ma gumki. W końcu doszedłem do wniosku, że chcę to robić dłużej i oczywiście kręcić czymś lepszym (ładniejszym (słyszałem również że prawdziwymi dobrymi modami bedzie mi lepiej wychodzić))

I mam pytanie do was : Co kupić dla amatora ? Najlepiej z Pens Factory.

Cena nie gra roli, ma być wygodny, najlepiej też fajny wizualnie oraz przyjemny w kręceniu. Co polecacie ? :)

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :D

Paijan - |8 Gru 2015|, o 14:26

Jak my cie mamy, kolego, zadowolić odpowiedzią? xD Takie tematy zawsze kończą się na waterfallu, metal comssie i rekomendacji, by pokombinować samemu.
IseeYou - |8 Gru 2015|, o 17:51

Może też buster cyl? Chociaż to będzie dla cb po zmaziku z gumkami zbyt ciężki mod moim zdaniem. Obczaj grip avaire, rsvp mxsa (bardziej wyważony) lub złóż jakiegoś pari moda (żółty, łaciaty)
Jeśli chodzi o najpopularniejsze mody to menowa mod i wyżej wspomniane waterfall oraz buster cyl

JanuszChrzcicie - |8 Gru 2015|, o 18:18

Ja bym ci polecił waterfalla.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group