Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pierwsze, łatwe combo
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - Pierwsze, łatwe combo

Rabaan - |17 Lis 2015|, o 21:43
Temat postu: Pierwsze, łatwe combo
Siema, ostatnio często tutaj witam, gdyż iż się w to wkręciłem :D I mam kolejne pytanie ogarnąłem w miarę fundamentalie, fundamentalie rev, i pare innych tricków no i umiejąc takie podstawy można wykombinować jakieś w miarę ładne i proste combo? Oczywiście jeśli macie tutki lub też nie możecie zapodać przykłady, chętnie się pouczę.

P.S. Jeśli trzeba będzie się czegoś douczyć to nie ma problemu :D

Buła - |17 Lis 2015|, o 23:19

A nie myślałeś może żeby spróbować połączyć jakoś te passy, sonici i aroundy, które potrafisz? Tak metodą prób i błędów chociaż?
player_X - |17 Lis 2015|, o 23:37

Imo staraj się teraz pojąć co dzieje się w dobrych i trudnych combach. Wyłapuj tricki, przejścia, próbuj je kopiować. Do nakręcenia comba z którego będziesz zadowolony jeszcze długa droga. Najpierw teoria - spory zasób tricków, opanowanie mnóstwa wariacji rotacji względnie podobnych, dopiero później praktyka - snucie fs'ów i nagrywanie zaplanowanych comb.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group