Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pytanie dotyczące trików
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Pytanie dotyczące trików

Callew - |12 Lis 2015|, o 19:22
Temat postu: Pytanie dotyczące trików
Witam was. Chodzi mi mianowicie o to, iż ogarniam już 2 triki są to fingerpass i ThumbAround. Chciałem się nauczyć Sonica i Charge, ale te triki są najgorsze bo nie umiem się ich nauczyć i raczej nie będę. Tak więc do was pytanie... Czego mogę się nowego nauczyć umiąc FP i TA? :)
Rabaan - |12 Lis 2015|, o 20:43

Moim zdaniem lepiej uczyc sie do skutku tych fundamentali. Ale jezeli chcesz sobie urozmaicic nauke to polecam ten temat http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=8036 . Mniej wiecej miedzy fundamentaliami i fundamentaliami rev. masz ciekawe tricki typu infinity i jego wariacje polecam zobaczyc.
Cincio - |26 Lis 2015|, o 22:02

Polecam najpierw nauczyc sie sonic poniewaz bedzie ci pozniej latwiej nauczyc sie charga. Ucz sie do skutku 3xć
Drake - |3 Gru 2015|, o 16:00

Przede wszystkim naucz sie cierpliwosci.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group