Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Zhigao Pen
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Zhigao Pen

kluba123o - |7 Lis 2015|, o 17:26
Temat postu: Zhigao Pen
Ostatnio doszedłem do wniosku, że potrzebuje nowego pena z uwagi, że stary ma już całkowicie wyrobione gripy :P . Znalazłem coś takiego jak Zhigao Pen i chciałem go kupić na magicznej kostce tylko problem w tym, że nie wiem którego wybrać, stąd moja prośba.
Czy mógłby ktoś obeznany w tym temacie wytłumaczyć czym poszczególne modele się różnią, ewentualnie podał linka do jakiejś strony na której mógłbym o tym poczytać ?
Jeśli ktoś takowego posiada chętnie wysłucham, także opinii na jego temat :) .

MosieQ - |7 Lis 2015|, o 18:26

Ehh, szczerze - nie chce mi się rozpisywać bo robie to już którys raz... Zhigao to syf poprostu. 0 wytrzymałość. Złamał się od pierwszego upadku na asfalt. Złóż sobie cokolwiek. Waterfall, buster lub jakiegokolwiek innego moda który jest w przedziale 14-19g. Elo. Jak coś pisz pw jak masz jakieś konkretne pytanie lub poprostu w tym temacie
Rabaan - |7 Lis 2015|, o 18:34

Do tego dochodzi ten odrażający wygląd... Juz lepiej wygląda cały biały Stylish Pirat lub Waterfall

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group