Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Grip avaire
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Grip avaire

IseeYou - |27 Paź 2015|, o 16:52
Temat postu: Grip avaire
Czy jest jakiś pisemny tutorial jak wykonać tego zacnego moda?
Widziałem ten na yt ale nie mogę znaleźć penów z którego ma się go złożyć.
Pozdrawiam :)

Paijan - |27 Paź 2015|, o 19:15

Nie rozumiem. Jak będziesz miał tutorial pisemny to wtedy znajdziesz części? xD

Pewnie mówisz o tym filmiku. Przecież wszystko tam jest wypisane:
-flexgrip ultra
-jakaś rzecz w kształcie walca lub prawie walca którą można połączyć dwie części body, jakiś cienki ołówek pędzel, coś takiego (jak jest za chudy to mozesz okleić taśmą żeby był większy promień).
-Inoxcrom slickpen (grip)
-pilot g2 (grip)

Zauważ, że dwie ostatnie pozycje to gripy więc możesz to prawdopodobnie czymś zamienić. Środkowy grip nie jest jakiś obowiązkowy a nawet niewskazany w przypadku normalnego kręcenia (przydaje się kiedy chcesz robić triki typu spin (palmspin, backspin, shadow)).

Wychodzi że jedyny element który koniecznie musisz znaleźć to Flexgrip Ultra (niech ktoś mnie poprawi, ale Flexgrip Elite chyba też się nada).

Buła - |27 Paź 2015|, o 20:20

Flexgrop Elite chyba też się nada. Gripy G2 albo suby i można kręcić.
Ja chyba połączyłem GA fragmentem BicRoundStica albo clickerem Spoko Mini.

player_X - |27 Paź 2015|, o 21:02

to nie jest zacny mod
IseeYou - |27 Paź 2015|, o 21:30

Dzięki :D w pisemnych są rozpisane a ja nie mogłem czegoś wyłapać, może dlatego, zawsze robię kilka rzeczy na raz :)
MosieQ - |27 Paź 2015|, o 22:44

Flexgripy dobre do tego moda juz nie produkowane. Teraz są krótsze i po złożeniu mod ma ~18,5cm :/
IseeYou - |28 Paź 2015|, o 08:00

To może są jakieś zamienniki :/ ja się nie znam jeszcze na dlugopisach
Syzyf - |28 Paź 2015|, o 12:46

Chcesz subować długopis z którego w tym modzie są body i tipy? Raczej nie będzie to wtedy Grip Aviaire. Jest opcja kupić trzy Flexgripy i dodać 2-3 cm trzeciego body, ale nawet wtedy osobiście nie polecam tego moda.
Paijan - |28 Paź 2015|, o 13:55

Spraw sobie Waterfalla albo Metal Comssę. Nie wiem czy jest sens się męczyć i szukać czegoś podobnego do flexgripa albo kupować od ludzi, szczególnie zważywszy na poniższy, dość cenny cytat.

"player_X" napisał/a:
to nie jest zacny mod

Rabaan - |28 Paź 2015|, o 14:08

A co do waterfalla to Dr.Gripa można kupić w sklepach w polsce?
Buła - |28 Paź 2015|, o 19:57

Dr. Grip w Polsce dostępny tylko w PensFactory. Są podobno jakieś marne podróbki w hurtowniach, ale nigdy nie miałem ich w rękach.
Co do GripAvaire, to mam 2 sztuki na sprzedaż xd

player_X - |28 Paź 2015|, o 20:21

Jeśli nie potrzebujesz tipa to śmiało możesz szukać subów. Grip jest twardszy ale działa i nie kosztuje horrendalnych pieniędzy. Robiłem kilka waterfalli na subach i nikt nie narzekał.
IseeYou - |28 Paź 2015|, o 21:20

Buła, ile chcesz za tego full oryginalnego?
Co do waterfalla to jutro wysyłam zamówienie do PensFactory. Wszystko co trzeba wzięte. W sumie dobry prezent od rodziców na urodziny mam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group