Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pomoc przy Charge i Sonic
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - Pomoc przy Charge i Sonic

Michalbie - |22 Paź 2015|, o 18:46
Temat postu: Pomoc przy Charge i Sonic
Witam, jestem początkujący, potrzebuję pomocy co do Charge i Sonica.

Jeżeli chodzi o charge to prawie za każdym razem jak robię obrót to pen uderza w kostkę palca środkowego lub wskazującego. To powoduje, że pen przestaje się obracać. Zazwyczaj udaje mi się zrobić 1-3 obroty i pen uderza. Nie wiem, czy to przez złe ułożenie palców czy co innego.

A przy Sonic'u, to czasami jest podobnie.

Jeśli macie jakieś rady to poproszę :)

Buła - |23 Paź 2015|, o 01:28

Trudno mi to sobie wyobrazić. Może nagraj te Twoje próby i wtedy wykminimy co poprawić ;)
Michalbie - |23 Paź 2015|, o 16:51






Mam nadzieję że zdjęcia wystatczą :mrgreen:
Pierwsze zdjęcie jest zrobione z góry ( dłoń miałem usawioną pionowo, nie palm up)

MosieQ - |23 Paź 2015|, o 16:57

Spróbuj na środku narazie trzymać długopis, możesz sobie pomagać ruchem ręki w szczególności przy Charge'u. I polecam najpierw ogarnąć w palm up :b
Michalbie - |23 Paź 2015|, o 17:13

Okej dzięki, będę ćwiczył palm up. A co do trzymania pena w palcach, to na którym zdjęciu dobrze trzymam ?




Buła - |23 Paź 2015|, o 18:23

Te zdjęcia mi nic nie dają xd
Michalbie - |23 Paź 2015|, o 19:53

https://youtu.be/eZCJNPiMr7Y

Tutaj wideo, gdzie kaleczę charge'a xD
Przepraszam za głośność i hałas ( lepiej wyciszcie dźwięk).

Palm down, bo palm up jeszcze nie ogarniam.
Na filmiku pen wypada mi często, akurat udało się i tylko raz wypadł mi przez to, że uderzył w kostkę palca środkowego (wypadał bo mi się do przodu przesuwał).

Buła - |23 Paź 2015|, o 20:23

To jest Palm Up xd Obsuwa Ci się, bo masz więcej niż 50% za palcami, a mniej niż połowę pena po wewnętrznej części dłoni. Złap pena między palce dokładnie na środku ciężkości i będzie spoko. Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym obijaniem o kostkę. Nic takiego tutaj nie widzę.
Ćwicz dalej, ćwicz sonici i potem reversy tych trików i będzie git ;)

Michalbie - |23 Paź 2015|, o 20:41

Aha, czyli żyłem w nieświadomości przez jakiś tydzień :mrgreen:
Dzięki za pomoc, mam nadzieję że w końcu ogarnę charge.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group