Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Czy ivan mod buster cyl 2 nada się dla początkującego?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Czy ivan mod buster cyl 2 nada się dla początkującego?

chybek - |7 Paź 2015|, o 22:07
Temat postu: Czy ivan mod buster cyl 2 nada się dla początkującego?
Mam pytanie czy ivan mod buster cyl 2 nada się dla początkującego? A jak nie to jakie polecacie oprócz comssy?
Jego waga to 18,4 g
Jego długość 21,2 cm

Globock - |8 Paź 2015|, o 12:16

Temat do debaty, każdy ma inne zdanie w tym zakresie. JA bym powiedział że początkujący takim penem w miarę szybko będzie się uczył, ale odbije się to wraz z biegiem czasu. Ludzie szybko łapią za ciężkie peny a potem płaczą że mają brzydki styl albo że dc comssa czy rushon są za lekkie by nimi kręcić. Tak więc, osobiście nie polecam, ja pierwsze miesiące spędziłem machając metal comssą i nie mogę narzekać :) Miłej nauki!
player_X - |8 Paź 2015|, o 14:16

Moim zdaniem niechlujność wykonywania tricków ( bo to jest imo problemem, nie brak bardzo indywidualnego stylu) nie idzie w parze z parametrami pena. Zarówno lekkim jak i ciężkim można skippować rotacje luk krzywo go łapać. Ważne jest, żeby doskonalić wykonywanie tricku, a nie poprzestawać na tym, że się go w ogóle potrafi. Imo możesz kupić cięższego pena na początek. Łatwiej zrozumiesz jak działa rotacja w niektórych trickach i będziesz mógł ją doprowadzić do perfekcji.
MosieQ - |8 Paź 2015|, o 17:14

Ja zaczynałem na piracie i nie narzekam (nigdy nie miałem metal comssy heh) jak najbardziej możesz kupić lub np zamiast niego załatwić sb waterfalla. Styl zależy głównie od determinacji wg mnie.
Elo

Torpek - |8 Paź 2015|, o 22:53

Mam już za sobą parę miechów kręcenia, a zaczynałem od buster cyl`a, na początku wydawał się ociężały przez swoje duże momentum, później się przyzwyczaiłem. Ivan, którego podałeś jest trochę cięższy i dłuższy od podstawowego bustera, a jak chcesz coś pomiędzy busterem a np. comssą to wspomniany wyżej waterfall będzie dobry :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group