Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - owi mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - owi mod

owi - |6 Sie 2015|, o 20:32
Temat postu: owi mod
Siemka, dodaję ten post dlatego, gdyż widziałem tutaj mało modów wykonanych z części dostępnych w praktycznie każdym markecie i o niskim koszcie, może komuś się przyda. ;)



Koszt:
Około 10zł

Potrzebujemy:
2x Herlitz my.pen pisak zmazywacz (body i capy)
2x Spoko 0112 (gripy i tipy)

Wykonanie:
Mod jest banalny w wykonaniu, wciskamy tipy do capów, wchodzą łatwo, lecz trochę się ruszają, dlatego dodałem odrobinę taśmy. Następnie zakładamy gripy na capy. Tyle! Właśnie wykonałeś moda za 10 zł, w 2 minuty, bez konieczności zamawiania żadnych części przez internet. Mam nadzieję że chociaż komuś poradnik się przyda. ;)

MosieQ - |7 Sie 2015|, o 04:55

Nawet fajny choć nie na moje upodobania wagowe chyba. Dodaj specyfikacje typu waga, dlugosc, cog=cop. pozdro :b
Witrux - |7 Kwi 2016|, o 19:32

Prosty, wygląda w miarę, daj jeszcze parametry. :roll:
Socus - |12 Kwi 2016|, o 14:51

selfmod byłby lepszą nazwą

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group