Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - SirLags chill session
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - SirLags chill session

Syzyf - |1 Sie 2015|, o 22:24
Temat postu: SirLags chill session

Wersja HQ na YouTube
Jeśli kogoś to obchodzi, nie umarłem :D
Takie tam, zabijanie nudy na wakacjach. Comba średnie (edit też, ale słucham rady playera c:), jest kilka lagów ale przynajmniej w końcu nick mi się przyda - mam wymówkę.

Buła - |2 Sie 2015|, o 15:23

koteeeeeeeeeeeeeeeeeeeł :3
Kiedy Ty się nauczyłeś tak dobrze kręcić? :D Te Inv. Busty release i inne takie całkiem niezłe! Płynność wcale nie jest beznadziejna, wręcz odwrotnie! Tak trzymaj! ;)
Aaa i co to za mod, ten biały z żółtymi elementami?

Syzyf - |2 Sie 2015|, o 16:14

Oj tam, ten release zrobiłem tylko x3 na farcie, ale ćwiczę :> inv busty w ogóle jakoś łatwiejsze niż zwykłe

Selfmod, body airfitów przycięte do 5 cm, clickery wyciągnięte i zamiast nich tipy signo+g1, z 1.5 cm dr gripów i paski enyboli, to na body fibracolor eraser. Jak będzie jakiś meet we Wro to wezmę i wpadnę :D

MosieQ - |3 Sie 2015|, o 20:22

Mi tam się kurde podoba. Jak wrócę do Pl to ogarne to jeszcze raz może jakie przejścia skopiuje xd. I hope U start in MP15, and Why u dont in IT? :S
Syzyf - |4 Sie 2015|, o 13:07

W MP mam zamiar startować, przy odrobinie szczęścia może mogę liczyć na 2, 3 nawet rundę, ale pewnie na startowaniu się skończy :smile: A IT sobie odpuściłem bo nie czuję się jeszcze na siłach na światowe eventy
Also, why did you ask that question in english? xD

MosieQ - |5 Sie 2015|, o 00:22

nie zabronisz mi :D
nwm tak jakoś bo lubie ten jezyk chociaz kalecze go masakrycznie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group