Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Buła & Rotation87 TAG video
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Buła & Rotation87 TAG video

Buła - |18 Kwi 2015|, o 14:34
Temat postu: Buła & Rotation87 TAG video
No hej wszystkim!
Mam przyjemność przedstawić Wam owoc współpracy z pewnym indonezyjskim penspinnerem. Mamy nadzieję, że film Wam się spodoba i również zachęci do częstszego siadania przed kamerą! ;)

Wersja HQ na YouTube


PS. Korzystając z okazji, chciałbym Was poinformować, że 20 maja 2015 roku ukaże się mój solowy film, podsumowujący 5 lat, które spędziłem na kręceniu penem ;)

Banan - |18 Kwi 2015|, o 15:04

Cóż ja mogę powiedzieć... Bardzo mi się podobało :)

Świetnie dobrana muzyka do spinningu, komponuje się niemalże idealnie. Spinning na wysokim poziomie - jak zobaczyłem nicki, to od razu wiedziałem, że będzie petarda ;p Mega płynnie, niektóre tricki z kosmosu.. istny majstersztyk. Edycja bardzo ładna, przyjemna dla oka ^^

Więcej tego typu TAGów! :)

Drake - |18 Kwi 2015|, o 20:37

Podoba mi sie, btw fajne masz miedzynarodowe kontakty O_o
Zrob jakies TAGi z japonczykami imo!

Buła - |18 Kwi 2015|, o 20:51

Z japońcami to zawsze największy problem się skontaktować. Ale może Ty spróbujesz z jakimś koksem coś nagrać? Zachęcam! :D
Drake - |18 Kwi 2015|, o 21:47

Mnie nikt nie zna :D
Moze kiedys


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group