Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Rampant Bonfire
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - Rampant Bonfire

Buła - |15 Mar 2015|, o 16:18
Temat postu: Rampant Bonfire
Hej wszystkim! ;)
Mam zaszczyt przedstawić Wam efekt 2-miesięcznej pracy mojej i Phantasma.
Phantasm wracając na nasze forum po kilkuletniej przerwie postanowił zrobić coś fajnego i poprosił mnie o pomoc, aby uaktualnić swoją wiedzę.
W ten sposób stworzyliśmy collaboration video o nazwie RAMPANT BONFIRE, który macie właśnie okazję obejrzeć.
Bez zbędnego przedłużania zapraszam do oglądania i serdecznie polecam!
PS. nie krępujcie się udostępniać filmu na innych stronach, forach czy fejsbukach!


Wersja HQ na YouTube

Banan - |15 Mar 2015|, o 18:22

Wielkie gratki za pomysł! Widzę, że zebraliście tutaj czołówkę światowej klasy.. ^^

Muzyka bardzo wkomponowała się w spinning, nie ma co, pasuje. Świetne comba (Rotation imo nagrał najlepsze), profesjonalna edycja.. Nic dodać, nic ująć :)

Sympatycznie się oglądało, collab miły dla oka. Props! :P

Kozyr - |16 Mar 2015|, o 17:41

nie spodziewałem się, że wystąpię w jednym cv z takimi pserami światowej klasy :D rotation imo najlepiej, a colab mimo, że nie w moim ulubionym klimacie (tol <33) to bardzo mi przypadł do gustu.
wilcczewskis - |25 Cze 2015|, o 08:44

wilka kariera przed wami :mrgreen: , w każdym razie życzę sukcesów, bo prezentuje się cłąkiem, całkiem,
Phantasm - |25 Cze 2015|, o 14:14

Większość uczestników tego collabu to także uczestnicy mistrzostw świata 2015. :D
sorecki29 - |9 Lip 2015|, o 09:07

nieźle wyszło, też się nie spodziewałem
Beaatka21 - |28 Paź 2015|, o 17:10

Bardo fajnie wyszło, obejrzałam i gratuluję :) . Życzę sukcesów, ale z takim talentem z pewnością są przed Wami.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group