Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - DR. CT / DR. KT vs WATERFALL począctkujący
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - DR. CT / DR. KT vs WATERFALL począctkujący

Zephyr - |6 Mar 2015|, o 21:52
Temat postu: DR. CT / DR. KT vs WATERFALL począctkujący
Witam

kręcę od pewnego czasu na jakiś długopisach, zwykłe fundamentale, ale chciałem zacząć kręcić jakimś fajnym modem i nie wiem który z nich wybrać do tego - moglibyście podać plusy i minusy ich o ile takie coś w ogóle jest, i coś polecić w tym kierunku ? Byłbym wdzięczny

MosieQ - |6 Mar 2015|, o 22:00

Waterfall
Lzejszy tanszy dluzszy (chyba) uniwersalny do wszystkiego i fajny do nauki
Kt
Cięższy drozszy chyba krotszy to zależy jakie body dasz spk się kreci ale docenisz go dopiero po jakimś czasie kręcenia, do nauki fundamentali nie ma sensu żebyś wydawał 75 zl
Zajawke zalapiesz i se kupisz kiedys
Wbij kiedys na meeting to pokrecisz se kt napewno (praktycznie każdy go ma)
Ogolnie:
Polecam waterfalla
Ps. Meeting jt w krakowie o 11 w galerii krakowskiej xd

Pad - |6 Mar 2015|, o 22:22

Waterfall jest w sam raz na początki.
Polecam także lżejszego moda - Comsse,
i cięższego - Stylish Pirata
KT jest raczej jednym z ciężych modów i trudno bedzie ci się nim kręciło.
Ale to jest tylko moje zdanie, oczywiście nie musisz sie mną sugerować. :p Powodzenia w dalszym kręceniu :)

@Phantasm

Aj tam, aj tam... tylko niektóre KT są lżejsze a są o 50 zł droższe

Phantasm - |6 Mar 2015|, o 23:09

Stylish jest jeszcze cięższy od KT :|
Pari - |7 Mar 2015|, o 10:54

Nie jest.
KT około 20 g (w zależności od wersji)
Stylish 18,5 g.

Phantasm - |7 Mar 2015|, o 22:58

Zależy też które rurki od LS, ja miałem ciężkie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group