Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Wybranie długopisu help !
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Wybranie długopisu help !

mackaspol - |25 Lut 2015|, o 08:55
Temat postu: Wybranie długopisu help !
Witam wszystkich !
Zabawę z kręceniem zacząłem od wczoraj. Niestety kręcę na bardzo słabym sprzęcie (ołówek+gumki recepturki po dwóch stronach).Szukam czegoś fajnego.Chciałbym żeby było obciążenie po obu stronach i żeby było to symetrycznie.Strasznie mnie to wkręciło i chciałbym coś kupić do 30 zł w polskim sklepie (np.penfactory).A i jeszcze jedno, jakby ktoś mi wytłumaczył na czym polega mod to byłbym wdzięczny(wydaje mi się ze to są czesci do długopisu pomagające lepiej kręcić nim )

Micro - |25 Lut 2015|, o 09:18

Proponuje zainwestować w Stylish pirata ,albo metal comsse . Za 30 złotych nic lepszego nie kupisz chyba ,że będziesz szukać u ludzi na forum .
Mod- modyfikacja - czyli kilka penów złożonych w jeden
Pen- pojedyńczy długopis

MosieQ - |25 Lut 2015|, o 09:22

Eeeeeelo
Zajrzyj se do FAQ tam jest all opisane. Naprawde polecam xd

Krence - |25 Lut 2015|, o 15:49

Polecam metal comssę, lepiej się przyzwyczajaj do lekkich modów, bo jak się nauczysz lekkim to zakręcisz ciężkim, a jak się nauczysz ciężkim to z lekkim już tak łatwo nie będzie.
Phantasm - |25 Lut 2015|, o 16:17

Waterfall też jest spoko, nie za ciężki, nie za lekki. W sam raz, łatwo z niego zejść na lżejsze a dobre momentum pozwala wykonać większość tricków bez problemu.
MosieQ - |25 Lut 2015|, o 17:25

Do 16g jest spoko
Kojjotek19 - |29 Paź 2021|, o 13:46

MosieQ, masz rację, ja bym nawet powiedział, że do 15g :)
__________________
http://safari-krakow.pl/oferta/

Nomyszoo - |30 Paź 2021|, o 17:06

Ja polecam 12 ve moda

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group