Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Mod na MK
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Mod na MK

lubelcik - |24 Lut 2015|, o 18:00
Temat postu: Mod na MK
Jaki mod wybrać z podanych w linku?http://www.magicznakostka.pl/produkty/dlugopisy/1/73/null/null/
player_X - |24 Lut 2015|, o 18:44

Eh, wy młodzi. Za 20 zł możesz złożyć stylish pirata. Części dostępne w każdym zakątku Polski. Dawniej wszyscy na nich zaczynali, niektórzy nawet obrali za głównego moda. Szukanie długopisu dostosowanego do swoich potrzeb to istotna część penspinningu, nie warto zdawać się na na komercyjne. Szczególnie na początku.
lubelcik - |24 Lut 2015|, o 21:58

Ja zadałem konkretne pytanie, nie chciałem się dowiedzieć co sądzicie o mnie tylko o odpowiedź na pytanie.
Banan - |24 Lut 2015|, o 22:01

ZhiGao w Polsce mają tylko 2 osoby: Rarka i Precel, tylko oni Ci powiedzą co i jak.
Gimli - |24 Lut 2015|, o 23:10

Nie wiem, czy ktoś Ci pomoże wybrać jeden konkretny. Rarka i Precel mają chyba v15 lub v16, mają po jednym modelu, więc ciężko porównać i powiedzieć, który najlepszy. Może w Chinach kręcili pozostałymi modelami...
Ja kręciłem nim na meeting'u i kompletnie nie przypadł mi do gustu ten długopis. Wg mnie jest masa lepszych modów dostępnych np na PF. Jeśli chcesz koniecznie coś gotowego, to może pomyśl o Spinstick'u z PF, kilka osób z PPP ma go i poleca.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group