Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jak zacząć, pierwsze kroki w PenSpinningu
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - Jak zacząć, pierwsze kroki w PenSpinningu

DamienMorys - |18 Lut 2015|, o 17:00
Temat postu: Jak zacząć, pierwsze kroki w PenSpinningu
Witam, mam na imię Tomek, mam 19 lat i pochodzę z Lublina:) PenSpinningiem zajmuję się ponad 3 lata. W tym filmiku po krótce opowiem czym jest PenSpinning i od czego zacząć. Na koniec niezłego laga złapałem z mówieniem tego co chciałem przekazać :D tak czy siak mam nadzieję, że komuś się przyda :)
Buła - |18 Lut 2015|, o 17:47

Świetny film! Na pewno się przyda. Like! ;)
Kowalski - |18 Lut 2015|, o 17:49

Lag prawie niewidoczny. Film pewnie przyda się nowym :D
Krence - |18 Lut 2015|, o 20:17

Czy tylko ja nie widzę filmu?
Phantasm - |18 Lut 2015|, o 20:53

Ci dwaj nad tobą to trolle.
Paijan - |18 Lut 2015|, o 21:42

Nawet trzej xd

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group