Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Clash of Clans
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - Clash of Clans

Effi - |16 Lut 2015|, o 23:58
Temat postu: Clash of Clans
Cześć
Clash of Clans to popularna mobilna gra online w której budujemy swoją wioskę oraz posiada ciekawy system atakowania przeciwników w którym bierzemy czynny udział co chyba rzadko jest spotykane w tego typu grach.
Jeżeli grasz, a nie możesz znaleźć normalnego klanu, masz co najmniej 18 lat na karku to zapraszam do "IV RP". 2 wojny w tygodniu i najnormalniejszy klan w jakim byłem a trochę powędrowałem :D
Jeżeli nie grasz to zacznij, dzisiaj smartphona posaida już każdy a internet w telefonie nie jest niczym luksusowym, jeżeli się spodoba i wkręci - zapraszam ;)

Krence - |17 Lut 2015|, o 10:23

Dołączyłbym, gdyby byly wojny raz na tyg, 2x nie ogarnę. A mam th8 wszystko max i stoi.
Effi - |19 Lut 2015|, o 13:24

wiesz, zawsze można się przekonać, sam mam właśnie wymaksowane th8 no i znaleźć te 10 minut na dwa ataki na wojnie nie jest ciężko ;)
Krence - |19 Lut 2015|, o 18:51

10 minut? 10 dragów + spelle to spory koszt, nie zawsze tak atakuję, ale średnio na wara schodzi 700k elixiru, dodatkowo przecież muszę rozwijać wiochę, nie wiem po co ludzie grają te wary, przecież to się w ogóle nie opłaca.
Effi - |19 Lut 2015|, o 21:46

coś dla odmiany niż tylko farmienie, zgranie się drużyny no i złoto się zgadza, a ekstra ropa zawsze spoko ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group