Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Penspinning - oferta zdjęć
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Społeczność - Penspinning - oferta zdjęć

Tada - |7 Lut 2015|, o 17:25
Temat postu: Penspinning - oferta zdjęć
Cześć! :)

Zajmuję się produkcją video. Poszukujemy chętnej osoby - penspinnera - do krótkiego materiału filmowego, ukazującego jego umiejętności i różne triki. Film będzie trwał ok 1 min. i będzie dedykowany dla jednej z firm z Bydgoszczy. Może to być również świetne, profesjonalne nagranie dla Was, promujące Wasze umiejętności. :)

Jesteśmy z Bydgoszczy, ale możemy dojechać do Was - czyli do każdego miejsca w Polsce. :)

Jeśli jesteście zainteresowani - zapraszam do kontaktu tutaj lub na maila: kasia@markfilm.com.pl

Do usłyszenia,
Kasia :)

Pari - |7 Lut 2015|, o 20:34

Już wysłałem do Państwa maila z zapytaniem o szczegóły.

A do penspinnerów: jest ktoś chętny z Bydgoszczy lub okolic?

Marvin - |8 Lut 2015|, o 10:16

Daleko z Koszalina nie mam ;)
Dejv - |8 Lut 2015|, o 17:29

Wrocław też in
Tada - |18 Lut 2015|, o 19:37

Witam,

dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
Udało nam się już zrealizować zdjęcia z Mateuszem, natomiast teraz trwają prace postprodukcyjne.

Przy okazji chciałabym podziękować Mateuszowi za super współpracę!! Pół dnia kręcenia długopisem to nie lada wyczyn!! :)

Zajawkę, czyli krótką fotorelację wrzuciliśmy na naszego fanpage. Za ok 2 tyg udostępnimy tam również film. :)

Podaję linka do fanpage:
https://www.facebook.com/markfilm1

Mam nadzieję, że efekt finalny przypadnie Wam do gustu.

Jeśli będziecie mieli jakiś pomysł na inne produkcje, zapraszam do kontaktu. :)

Pozdrawiam Was,
Kasia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group