Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - xcm.penspinning.pl - usunięte?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - xcm.penspinning.pl - usunięte?

lukaslukas - |13 Sty 2015|, o 13:59
Temat postu: xcm.penspinning.pl - usunięte?
Witam.

Parę lat temu zainteresowałem się tematem XCM (manipulacja kartami). Chciałem sobie wejść na forum xcm.penspinning.pl i trochę poczytać. Okazało się że forum zostało skasowane :roll:

Domyślam się że adminem była ta sama osoba co tu (lub byli powiązani)

Ktoś wie co się stało? Pewnie nie opłacało im się utrzymywać... A tam był dobry materiał do nauki którego nie mogę znaleźć w sieci. Ma ktoś jakąś liste trików albo może kopie bazy czy coś?

Pozdrawiam

Don - |13 Sty 2015|, o 16:07

podobnież zostało przeniesione ale gdzie to już zapomnialem
FeniX - |13 Sty 2015|, o 18:12

lukaslukas, odpowiadając na ostatnie pytanie - backup bazy mamy, z października 2011. Można pomyśleć o postawieniu tego ponownie, ale to będziemy musieli przegadać pod kątem zasobów serwera itd., więc nie chcę nic obiecywać.

A tak opisując w skrócie historię tamtego forum - zostało założone przez Kmibara, który był tutaj administratorem. W tak zwanym międzyczasie administracja i tu i tam się zmieniła. Kiedy ja zacząłem tutaj gadałem z chłopakami z XCM i od strony technicznej im pomagałem, bo oni dostępu do serwera nie mieli. W pewnym momencie ludzie tam zaczęli bardziej skupiać się na kwestiach bliższych iluzjonistom i powstał projekt Insomnium. Założyli sobie stronę własną i fanpage na Facebooku. Jakiś czas temu zmienialiśmy serwer i dopytywałem chłopaków, czy chcą się z nami przenieść, ale wtedy już mieli to Insomnium i na nim się skupiali, xcm.penspinning.pl poszło w odstawkę. Tak więc ostatecznie zrobiłem kopię zapasową, ale nie stawialiśmy tego ponownie na nowym serwerze, skoro nie było ludzi do prowadzenia tego. Iluzjoniści natomiast przestali pracować nad Insomnium, co sami napisali na swoim fanpage. I myślę, że to jest wystarczająca odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie. ^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group