Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - moje pierwsze solo ;]
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - moje pierwsze solo ;]

kaboom - |9 Sty 2015|, o 01:36
Temat postu: moje pierwsze solo ;]
Większość combosów wyszła na spontanie bez jakiegoś wcześniejszego przygotowania. Śmiało możecie komentować i oceniać, ponieważ jak najbardziej mi się to przyda :) zwłaszcza teraz gdy mam ochotę nauczyć się jak najwięcej, by być co raz lepszym penspinnerem :roll: miłego oglądania

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Buła - |9 Sty 2015|, o 02:11

Całkiem sporo różnych trików potrafisz i fajnie się Twoja płynność komponuje z trikami. Myślę, że powinieneś obrać jakiś jeden stały kąt i kreować swój styl. Na pewno nagrywaj częściej, bo fajnie się patrzy jak ktoś robi postępy :P Podoba mi się ogólnie, łapka w górę ^ ^
Phantasm - |9 Sty 2015|, o 09:24

Postaraj się popracować nad stylem, bo wiesz, ładny styl na prostych trickach jest lepszy niż brak stylu przy trudnych trickach. Jak to ktoś powiedział "penspinning ma być ładny, nie trudny". Poza tym, biorąc pod uwagę twój staż, to jest dobrze, tylko nie trać motywacji :p
Drake - |9 Sty 2015|, o 09:31

Fajnie wyglada combo z tym zoltym czyms :smile:
kaboom - |9 Sty 2015|, o 15:35

@Buła, postaram się nagrywać jak najczęściej :)
@Phantasm, póki co jestem bardzo zmotywowany :P
@Drake, plastikowa rurka z nałożonymi po obu stronach korkami i oklejona czarną izolacją :D sam dokładnie nie pamiętam od czego ona była, ale przyjemnie się nią kręci

Czajorek - |9 Sty 2015|, o 23:34

Obiecujące. Będzie kot jak doszlifujesz styl i zwiększysz trudność. Btw na pakernię też chyba chodzisz co ? Spore przedramiona masz.
kaboom - |10 Sty 2015|, o 02:12

Czajorek, chodzę chodzę, ale ostatnio rzadziej, bo czasu ni ma ;/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group