Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Buła Day Session
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Buła Day Session

Buła - |2 Sty 2015|, o 20:23
Temat postu: Buła Day Session
No cześć.
Jedyne co było tutaj planowane to to, że nagram session krótko po Nowym Roku. Combosy spontan. Enjoy ;)

Wersja HQ na YouTube

Buła - |5 Sty 2015|, o 18:54

Dziękuję za każdą łapę w górę. Fajnie, że ktoś docenia czas, który poświęcam na tworzenie filmów ;)
Dziwi mnie, że więcej niż 1/4 to łapki w dół, ale chętnie pokazałbym tym hejterom środkowy palec i powiedział, że mam to gdzieś ;) Elo.

Kozyr - |5 Sty 2015|, o 21:52

Buło, moim zdaniem Twoje słowa są nie na miejscu. Jak ktoś ma tak specyficzny ''styl'' jak Ty, to proste i oczywiste jest to, że komuś ten spinning może się podobać lub nie.

Środkowy palec? Gdyby każdy tak reagował na parę łapek w dół to nasze forum byłoby pełne nienawiści :P

Buła - |5 Sty 2015|, o 22:26

Tak Kozyr, masz rację, niepotrzebnie to pisałem. Wybaczcie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group