Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Christmas Collaboration 2014
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Christmas Collaboration 2014

Buła - |24 Gru 2014|, o 00:05
Temat postu: Christmas Collaboration 2014
Udało się! Wesołych świąt ziomeczki! ;)

Wersja HQ na YouTube

Banan - |24 Gru 2014|, o 00:19

Wyszło mega!
Miło się ogląda, fajnie zobaczyć tylu spinnerów, tych starych wyjadaczy jak i nowych userów ;)
Dobry pomysł z guestem zza granicy. Muzyka wpasowana w comba, bardzo, no i generalnie wpadła mi w ucho :P
Collab dostaje ode mnie 10/10

PS Wesołych Świąt! ;)

ziomuch - |24 Gru 2014|, o 00:39

Collab wyszedł dobrze nie spodziewałem się takiej frekwencji , miło się ogląda aż normalnie poczułem święta , Wesołych Świąt !
Maksym - |24 Gru 2014|, o 23:12

Słów parę o stylu napiszę #woda_na_młyn

Penspinning to sztuka, oglądam to i oczy mnie bolą.
Właściwie po kozyrze można collab wyłączyć.
Nie wiem kiedy dotrze, że: ładny Fingerless Thumbflap Charge Reverse > milion Spredów.
Dlaczego po tylu latach Seven to nadal ładniejszy spinning niż przykładowo Buła (bez obrazy Michał) ?
Chociaż autor GT Batman Moda prezentuje skill większy, niż Seven prezentował kiedykolwiek...

Sharakano - całkiem spoko boy, taki kąt Ci pasuje, trochę Ci przy finiszu spierdoliły 3 i 4, popracuj nad tym, żeby trzymać je prosto.
Banan - do tego przejścia na wipper było fajnie, ale to przejście zepsuło całe combo i te busty na thumbie, masakrycznie brzydkie, już lepiej by to leżało, gdybyś ich nie dał.
Gibas tak ładnie kontroluje palce, że możecie sobie tylko na to popatrzeć (może się podobać lub nie, ale czoło pochylić trzeba).
Phant wie co robi, tyle.
Niebieski - widać, że zaczynasz, całkiem spoko Ci idzie, przypominasz mi stylem Dejva (polecam Ci sprawdzić).
Kaboom - przyjemnie dla oka, fakt. Gdybyś ograniczył ruch ręki (może spróbuj kręcić z łokciem przyklejonym do biurka), będzie to miało fajny wydźwięk japońców.
Buła - MP :* co mi tam gadać.
Dinuś ogarnij setup jakiś ładny.
Asashi kontroluje rękę i palce przy każdym ruchu - właśnie o coś podobnego chodzi.
Emagiro - wcisnąłeś te trudne tricki na siłę, no sory, ale nie wygląda to dobrze.
Z socusiem rozmawiałem o stylu już wiele razy (dobrze Cię widzieć po takiej przerwie), ogarnij sobie jakiegoś większego moda bro, bo Ci nie siedzi taka wykałaczka.

Jeśli komukolwiek chciało się to przeczytać, to wesołych. Jest to moja opinia i możecie mieć ją totalnie w dupie/nie zgadzać się z niczym/poczuć się urażonym, bo przecież się staracie/dojść do wniosku, że pierdolę głupoty, bo przecież collab piękny. Oczywiście, tylko jeśli nie weźmiecie pod uwagę aspektu jakkolwiek pojmowanego piękna w tej sztuce, to cebula będzie goniła ziemniaki w gumiakach nawet w stylu machania pałką.

Opinia jest konstruktywna, chociaż pewnie nie przykładaliście się do tego typu comb na taki luźny collab i na ich podstawie kiepsko się określa. Poza 3xĆ nie mogę nic innego doradzić. Potraktujcie to jako prezent, śmiało można mnie znielubić.

Buła - |25 Gru 2014|, o 00:02

1) Najważniejsza rzecz to to, że ten film powstał z założeniem na utrzymanie świątecznej tradycji, klimatu. Nie było celem skupiać się na combosach życia, tylko pokazać, że ma się radość na te święta.
2) No wiem, że nie kręcę najładniej, pod takim względem, w jaki Ty odbierasz piękno tej sztuki i nigdy nie będę kręcił podobnie ładnie jak Seven. Zaakceptuj to proszę i przyjmij do wiadomości, że sztuka może być postrzegana przez każdego inaczej. Dla każdego coś innego wygląda pięknie (fakt, że jak ktoś naprawdę kaleczy penspinning, to nikomu się to nie podoba) ;) Nagrywałem combo na szybko, to zwykły freestyle, przez co nie przykładałem się tak, jak do planowanych combosów na MP. Zależało mi na świątecznym nastroju.
3) Wiele osób nagrywało mi combosy dosłownie na ostatnią chwilę, bo zainteresowanie collabem było bardzo małe, mimo iż zapisy trwały chyba z miesiąc.
4) Sporo osób jest dopiero początkujących i na pewno przydadzą im się Twoje rady, ale miej na uwadze, że dopiero się uczą ;)
5) Szkoda tylko, że sam nie znalazłeś czasu na nagranie czegokolwiek, a wypowiadasz się dość krytycznie :/ Chętnie zobaczyłbym Twoje combo nagrywane w 5 minut w tym collabie, a później milej by mi się czytało takie słowa.
6) Tak, chciało mi się to przeczytać, również wesołych świąt życzę ;) Fajnie, że napisałeś coś konstruktywnego, na pewno potrzebne były takie słowa.
7) GTbuła batman mod - to pena nazwa tego legendarnego moda, z którego sam mam dziś bekę :P Ale to akurat totalnie nieistotne.

samoszxp - |26 Gru 2014|, o 02:43

Dopiero teraz mogłem obejrzeć i naprawdę wspaniała robota. :mrgreen:
Maksym, nie zgodzę się z Tobą z tym co napisałeś o Emagiro. Opisując go skupiłeś się tylko na jednym- na combo, a przecież to nie są MP tylko collab i to świąteczny, więc warto obejrzeć część poświęconą jemu jako całość, nie tylko suche combo. . Mi najbardziej spodobało się tło- migające lampki które robią robotę : :wink: , a combo ja potraktowałem jako dodatek.
Co do pozostałych Twoich wypowiedzi też mam pewne uwagi, ale nie będę się rozpisywać. :grin:

Brawa za organizację :mrgreen: oraz za wynik collabu- wyszło MEGA. Widać że są osoby którym zależy na utrzymaniu tradycji i rozwoju penspinningu w Polsce.

Maniek - |26 Gru 2014|, o 11:44

Cóż, ja mam podobne zdanie do Maksyma. Ogólnie to w całości popieram inicjatywę świątecznego collabu, ale jeżeli coś jest zrobione słabo, to raczej nie powinny dziwić słowa krytyki. A jest średnio...

Dwa comba, które mnie się najbardziej podobało (podobały, ponieważ zbyt długo już nie zajmuję się tą dyscypliną, by powiedzieć, że są to najlepsze spośród nadesłanych filmów), to comba Kozyra i Phantasma. Brawo panowie! ;)

Reszta raczej pozytywnych odczuć u mnie nie wzbudziła, jednak byłą to raczej obojętność. No może za wyjątkiem jednego filmu...

Chodzi mi mianowicie o Twoje combo Buła. Jesteś organizatorem collabu, świeżo upieczonym Mistrzem Polski i dajesz najsłabsze combo spośród wszystkich (no dobra, może jedno było słabsze, ale jego twórca to niewątpliwie mniej doświadczony PSer od Ciebie). Nie ukrywam, jestem zawiedziony. Nie Twoją osobą, ale samym nagraniem. Spodziewałem się czegoś lepszego. Zdecydowanie lepszego. Film poszedł w świat.
Nie przypominam sobie, aż tak dużej rozbieżności w nagraniach u jakiegokolwiek poprzedniego MP.

Abstrachując trochu od samego collabu:
"Buła" napisał/a:
Zaakceptuj to proszę i przyjmij do wiadomości, że sztuka może być postrzegana przez każdego inaczej.

"Może być", jest tutaj kluczem. Popieram tą teorię ;) , co nie zmienia faktu, że istnieją pewne kanony sztuki. Rzeczy, które podobają się wszystkim, bądź zdecydowanej większości. Przykładów jest multum.
"Buła" napisał/a:
5) Szkoda tylko, że sam nie znalazłeś czasu na nagranie czegokolwiek, a wypowiadasz się dość krytycznie :/

Nic nie nagrałem, wypowiadam się krytycznie, będę się smażył w piekle...

Liczę, że za rok będzie lepiej! Chętnie zobaczę następny klimatyczny collab ;)

Pozdrawiam.

samoszxp - |26 Gru 2014|, o 18:07

Maniek, w swojej wypowiedzi na temat Buły sam sobie zaprzeczasz. Napisałeś
"Maniek" napisał/a:
Jesteś organizatorem collabu, świeżo upieczonym Mistrzem Polski i dajesz najsłabsze combo spośród wszystkich... Nie ukrywam, jestem zawiedziony. Nie Twoją osobą, ale samym nagraniem. Spodziewałem się czegoś lepszego. Zdecydowanie lepszego. Film poszedł w świat.
Nie przypominam sobie, aż tak dużej rozbieżności w nagraniach u jakiegokolwiek poprzedniego MP.

Nie pamiętam żadnego Mistrza Polski (moge się mylić bo nie jestem na forum od zawsze) ,który krótko po MP zorganizował collab, w bardzo krótkim czasie (weź pod uwagę że znalazł on czas wolny na posklejanie i montaż nagrań oraz dobór muzyki i inne czynności z tym związane oraz czekanie na wszystkich którzy zapowiadali się aż wyślą combo) i jednocześnie sam wrzucił od niego własne combo. Jeśli Twoim zdaniem nie wyszło dla Buły combo to tylko dlatego że nie miał na to czasu.
btw. cytując go powinieneś przeczytać :slownik2: całą jego wypowiedź, bo zdaje mi się że przeoczyłeś punkt 2 i 3 :mrgreen:

Buła - |26 Gru 2014|, o 21:54

Maniek, myślę że jesteś w ogromnym błędzie, jeśli chodzi o poziom mojego combosa. Nie jest może jednym z najlepszych w collabie, ale na pewno nie umieszczałbym go na samym końcu.
Polecam Ci się z nim zapoznać na spokojnie raz jeszcze, w zwolnionym tempie, abyś mógł dostrzec Mirrored PowerPassy i PowerPassy rev., RA w PD oraz Palmspina do Swivela. http://youtu.be/eDLv8bAF-W8
I jeszcze przypomnę to, co wcześniej pisałem: " Nagrywałem combo na szybko, to zwykły freestyle, przez co nie przykładałem się tak, jak do planowanych combosów na MP. Zależało mi na świątecznym nastroju. " Pozdrawiam ;)

tatitoruti - |26 Gru 2014|, o 22:46

Maniek sam stwierdził w swoim poście że na penspinningu zna się jak Klapcio na moddingu, dlatego nie spinaj Kajzera, jesteś Mistrzem Polski aby krytykę przyjmij Królu złoty.

Edit: Niebieskii każdy ma prawo do krytyki tym bardziej że oni skrytykowali/ocenili combosy więc powinienneś się cieszyć. Jak bym nagrał combo to jak najbardziej chciał bym szczerą opinie.

Pad - |26 Gru 2014|, o 22:54

Ja tylko moge pogratulować Michalowi za to, ze chcialo mu sie pozbierac grupe penspinerow (nawet i zza granicy) i zrobic taki swietny collab!

Maniek i Maksym nie zebym was jakos nie lubil, ale nawet nie nagralisciec comba na ten collab, wiec nie powinniscie krytykowac czyjes pracy. Moze nie kazdy kreci idealnie ale przynajmniej stara sie, aby te swieta nie zanikly, wrecz przeciwnie - by staly sie lepsze!

Gratuluje Kozyrowi, Sharakanowi, Bananowi, Gibkiemu, Phantasmowi, Kaboomowi, Dinkowi, Asashiemu (xd), Ziomuchowi, Emagirowi, Socusowi, PapaGhastowi, a w szczegulnosci Bule! Za udany collab i za wczesniej wspomniany klimat swiateczny!! :) (wybacznie jak kogos nick zle odmienilem)

Pozdrawiam i zycze powodzenia :mrgreen:

player_X - |27 Gru 2014|, o 11:01

Zwykło się w Polsce mówić, że staramy się za wszelką cenę dogonić zachód. W przypadku PS jest to raczej wschód, daleki wschód.

Argumenty, którymi dysponują obrońcy tegorocznego (jak i chyba wszystkich) świątecznych collabów to: fun, świąteczny klimat, wyższość atmosfery nad skillem, combosy kręcone na szybko (WTF: nie mam czasu=nie robię).

Ja jednak zauważam jeden zasadniczy problem, mianowicie brak krytycznego spojrzenia na siebie i cały event.

Nie da się zrobić dobrze oglądającego się filmiku w którym hard skill nie będzie dominującym elementem nie mając ku temu predyspozycji. Dlaczego więc niektórym spinerom np z JEB'u się to udaje?
Bo są słodcy, często dziecinni, w ich kadrach zawsze jest kolorowo od zdjęć lolit i innych gadżetów. Postawienie bombki nie wystarczy. Albo słyniemy z dobrego spinningu, a na fun collab rozwalamy tą bombkę i krew tryska na lewo i prawo albo nakręcamy nijakie coś, trochę 'hehe fun'u' i trochę penspinningu i chwalimy bo jest przez nas zrobione, a nie dlatego, że jest jakościowo dobre.

Jak powiedział kiedyś Krzysztof Gonciarz (człowiek który robi śmieszne rzeczy i również ambitne filmy) 'gniot to gniot'.

Maniek - |27 Gru 2014|, o 13:30

Macie trochę problem z przyjmowaniem krytyki na tym forum. Odnoszę wrażenie, że każde słowa, które nie są słowami uznania, traktujecie jak atak personalny na własną osobę. Kurde, z tego co pamiętam, to zawsze tutaj tak było ;d
"samoszxp" napisał/a:
Maniek, w swojej wypowiedzi na temat Buły sam sobie zaprzeczasz.

Nawiązując do całej wypowiedzi. Ja o czym innym, ty o czym innym. True, być może żaden z nich nie nagrywał zaraz po mistrzostwach. Nie wiem, nie ma to dla tutaj znaczenia. Wiem natomiast, że ich comba utrzymywały swój poziom.

Czytałem podpunkt 2 i 3 z wypowiedzi Buły, ba, nawet do 2 bezpośrednio się odniosłem przez zacytowanie jego fragmentu. Jeśli chodzi natomiast o tłumaczenie się w podpunkcie 3, to przykro mi, ale nie jest to dla mnie żadne wytłumaczenie.
Może należy się zastanowić, czy jeżeli nie mam combosów, a sam jestem bezpośrednio po wygranej MP, czy jest sens na siłę coś robić, tylko po to by było.
Poza tym, bardzo chciałbym, żeby tytuł Mistrza Polski to była jakaś marka. Żeby w tym małym penspinnerskim świecie, było wiadomo, że MP to nie byle kto. Fajnie, gdyby było to widoczne, w każdym jego combie ;)

Jednocześnie ponownie podkreślę, że jak najbardziej popieram cała inicjatywę, a moja wypowiedź ma na celu zmuszenie Was do przemyślenia tego, co w niej zawarłem.
"Buła" napisał/a:
Polecam Ci się z nim zapoznać na spokojnie raz jeszcze, w zwolnionym tempie, abyś mógł dostrzec Mirrored PowerPassy i PowerPassy rev., RA w PD oraz Palmspina do Swivela

Stary nie wiem, nie znam się na tyle. PowerPassy to ja "w co drugim" combosie. Dla mnie wygląda to słabo i odstaje od tego co było na MP. Tricki może i trudne, ale według mnie nie współgrają ze sobą.

No i na koniec zostawiłem sobie istną perełkę:
"Niebieskii" napisał/a:
Maniek i Maksym nie zebym was jakos nie lubil, ale nawet nie nagralisciec comba na ten collab, wiec nie powinniscie krytykowac czyjes pracy.

Zastanówmy się wszyscy nad tym co tutaj zostało napisane.
Osoba, która wychodzi z takiego samego założenia, niech pierwsza rzuci kamieniem!

Pjontka!

Maniek - |27 Gru 2014|, o 13:34

Dla pocieszenia dodam, że zawsze mogło być gorzej. Ktoś Waszą pracę, mógł zniszczyc po prostu edycją ^^
https://www.youtube.com/watch?v=olG_VVuJBhA

Antraksus - |27 Gru 2014|, o 15:37

A skomentuje sobie, co mi tam. Collab nie podobał mi się wyjątkowo bardzo. Przyznam się, że wręcz przewijałem combosy. Penspinning nie ma być trudny, ma być ŁADNY. Nie pojmuję tego, że ludzie na siłę chcą wlepić jakąś kminę, której po prostu nie potrafią. Buły spinningu nie trawię strasznie. Kręci bardzo "specyficznie" i to nie w pozytywnym znaczeniu, MP powinien kręcić tak by można było się nim "chwalić" na świecie aby jego spinning był uważany za ładny przez większość, popatrzmy na Kozyra, jest ktoś komu jego spinning się nie podoba? Popatrzmy na poprzednich mistrzów, Gibki, Rarka i Cienki przecież Ci goście to była nasza duma widać było, że są mistrzami w tym co robią. Myślę, że 90% ludzi miało okres, że się nimi jarało strasznie. Potrafili swojego skilla pokazać w zajebisty sposób, mega płynnością i każdy wiedział, że oni to po prostu umieją a nie jest to "przypadek".
Edit: I ta frotka, aż napiszę "lol".

Gibki - |27 Gru 2014|, o 20:03

Nie skomentuję wszystkiego co się w tym temacie stało, mimo że wiele opinii tutaj mnie że tak powiem denerwuje. Skupię się na temacie reakcji na krytykę.
Odniosłem wrażenie że Buła właśnie dobrze zareagował jeśli chodzi o krytykę. Co prawda mógł to zignorować i nic nie pisać, ale mimo wszystko na bank ma na takie ambicje (jak każdy z was), że wszelka subjektywnie niesprawiedliwa krytyka powoduje automatyczną reakcje obronną. Wydaje mi się, że właśnie tutaj sukcesem Buły jest to, że nie dał się emocjom i ostrożnie i grzecznie odpowiadał biorąc pod uwagę różne opinie. Doczytajcie jego posty, które wydają sie naprawde ostrożnie pisane. Jedyne czego się czepiacie to to, że Buła odpowiedział na waszą krytykę.

W skrócie narzekacie że ludzie nie potrafią przyjąć krytyki, tylko dlatego że na nią odpowiadają. Co tak naprawde pokazuje że wyprowadza was z równowagi to, że ktoś jest krytyczny w stosunku do waszej krytyki. Czyli nie potraficie przyjąć krytki co do własnej krytki co wręcz zaprzecza waszym założeniom.

samoszxp - |27 Gru 2014|, o 23:36

Liczne komentarze oznaczają zainteresowanie. I tyle w temacie.
A, co do użytkowników którzy postanowili wyrazić negatywną opinię na temat pracy innych- Proszę przestańcie, przecież nawet nie byliście w to zaangażowani.
Sytuacja z tym collabem bardzo przypomina mi polską piłkę nożną. Tak polską piłkę nożną. I tu zadacie pytanie "Co piłka nożna ma związane z penspinningiem? "

Otóż już tłumaczę.
Po jakimkolwiek meczu, każdy "niby kibic" delikatnie mówiąc nie jest zadowolony z Polaków. Po przegranym meczu nie łatwo się domyśleć jaka jest/była sytuacja w mediach, czy na forach, na fb.... Po wygranym meczu znów nie jesteśmy zadowoleni mówiąc że "Mogło być lepiej" lub "5-1 z San Marino... hmm dla nas to nawet bezludna wyspa by gola strzeliła".
Nie doceniamy piłkarzy, a przecież wiemy że są lepsi od nas i dlatego reprezentują nasz kraj.
Odwróćmy jednak sytuację. A mianowicie czy kiedykolwiek słyszeliście (mam na myśli Was,a nie to co usłyszeliście od dziadka/ojca/czy sąsiada po pijaku) o tym jak zawodnik który gra w kadrze( nie jest na emeryturze-GRA) wypowiada się krytycznie o danym meczu w takim stopniu jak to robią "kibice"... NO WŁAŚNIE
Dla ludzi co nie wiedzą o co chodzi:
Piłkarze- organizator/rzy collabu, uczestnicy, inne osoby o których nie wiem-a pomagały
"Kibice" (chociaż bardziej chyba obywatele- ale sami wybierzcie)- użytkownicy forum którzy postanowili wyrazić swoją krytykę, nie angażując się collab oraz nie potrafiący docenić tego co przygotowują za nich inni.

Teraz powiedzmy że pewien kibic chciałby zostać piłkarzem.... nie to głupie, ALE teraz powiedzmy że pewien "użytkownik forum który postanowił wyrazić swoją negatywną opinię..." postanowił by zostać "organizatorem collabu, uczestnikiem..." lub na odwrót. Użytkownik (jako np uczestnik collabu) wtedy gdy pod jego filmem nastała by taka burza komentarzy jak pod tym, zrozumiałby MAM NADZIEJĘ swój błąd, a organizator (stając się obserwatorem) po prostu by takich błędów by nie popełnił- nie oceniał by w taki sposób.

Mam nadzieję że osoby czytające ten komentarz, wezmą go do siebie. I pamiętajcie doceńcie pracę innych.

^wyrazić swoją opinię na temat mojego sposobu myślenia i krytykować* ten post możecie tylko po zapoznaniu się z nim w całości :slownik2:
* krytyka- (łac. criticus – osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.

Kozyr - |28 Gru 2014|, o 00:37

Morał taki, że "krytycy" też powinni nagrywać, żeby więcej ładnych kombosów było :)
Paijan - |28 Gru 2014|, o 02:10

"samoszxp" napisał/a:
"Kibice" (chociaż bardziej chyba obywatele- ale sami wybierzcie)- użytkownicy forum którzy postanowili wyrazić swoją krytykę, nie angażując się collab oraz nie potrafiący docenić tego co przygotowują za nich inni.


Zwróć uwagę, że krytykują raczej ludzie z jakimś tam bagażem doświadczeń i oni nie musieli angażować się akurat w ten collab, żeby wiedzieć jak to jest, bo na pewno wiele takich filmów mają już za sobą (już pomijając fakt, że podobno wielu uczestników nagrywało na ostatnią chwilę, więc też nie możemy mówić o docenianiu jakiegoś nadludzkiego wysiłku... :mrgreen: ).

Uważam, że zarówno krytyki, jak i odpowiedzi uczestników były kulturalne, uargumentowane i nie ma co się spinać. To, że Buła odpowiada, nie znaczy, że od razu się denerwuje i nie potrafi przyjąc krytyki ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group