Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - sklepy i dostępność
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - sklepy i dostępność

deverson - |23 Gru 2014|, o 14:38
Temat postu: sklepy i dostępność
Mianowicie nie wiem gdzie oprócz pensfactory kupić długopisy lub częśći
Banan - |23 Gru 2014|, o 15:18

W prawie każdym papierniku dostaniesz coś ciekawego. Wystarczy, że poszukasz i spytasz ;)
Najpopularniejsze są Linestyle, Super Pirat, G2/Supergrip.

deverson - |27 Gru 2014|, o 14:23

zaraz mam zamiar iść do papierniczego sklepu i nie wiem czy prosto z mostu mówić czy są długopisy do penspinningu czy części do długopisów do penspinningu. pomocy
samoszxp - |27 Gru 2014|, o 15:03

deverson, po pierwsze zastanów się jakie długopisy chciałbyś kupić (chyba że to sklep samoobsługowy to po prostu idź i wybieraj). Jeśli przykładowo chciałbyś sobie złożyć jakiegoś SC to spytaj się czy mają w ofercie długopisy np. Pilot i wtedy spytaj o konkretny model np. G3. Nie mów że chodzi ci o długopisy do Penspinningu bo nie obczają o co chodzi :) . Możesz natomiast poprosić o pokazanie długopisów takich jakie będą Ci potrzebne do moda- na przykład z metalowym tipem ( tu jednak lepiej powiedzieć po prostu metalowa końcówka). I to chyba na tyle.
Jeśli by się spytali po co ci one to możesz powiedziec o co chodzi.
A i jeszcze jedno nie ma (wg mnie) czegoś takiego jak długopisy do penspinningu, są mody oraz długopisy których części nadają się do modowania.
Mam nadzieję że pomogłem :grin:

deverson - |27 Gru 2014|, o 16:40

dzienki za pomoc
deverson - |27 Gru 2014|, o 19:05

a jak bym wymienił dla jej lub jego wszystkie części np do minwoo mod to by te cześci w chociaż 60 % były ???
Banan - |27 Gru 2014|, o 19:17

Z części do Minwoo dostaniesz tylko SuperPirata, jest jakiś cień szansy, że znajdziesz jeszcze Gripmatica.
Krence - |28 Gru 2014|, o 18:20

Szukaj hurtowni papierniczych. W mojej są wszystkie piloty, pentele, signosy dostępne w Polsce. I to w cenach hurtowych, + mnóstwo subów. HGG za 3.90, Signo za 4zł, często w takich hurtowniach można znaleźć perełki i to o wiele taniej niż na takim pensfactory.
Kojjotek19 - |29 Paź 2021|, o 13:45

Ja bym jednak celował w jakiś bardziej specjalistyczny papierniczy sklep.
__________________
https://pszczelnictwo.com.pl/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group