Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Grintel Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Grintel Mod

Banan - |20 Lis 2014|, o 21:32
Temat postu: Grintel Mod
Siema! Ostatnio wpadłem na pomysł takiego oto selfa, przeszedł on trochę zmian i nareszcie uznałem, że jest on godzien tutoriala :)


Dane:
Nazwa - Grintel Mod
Waga - 17g
Długość - 20cm
COP=COG
Cena: 32zł

Potrzeba:

2x Gripmatic Tip
2x Tornado Grip
2x Pentel s360
Taśma klejąca
Skalpel/Nożyk
Taśma izolacyjna


1. Utnij capy s360 tak jak jest to widoczne na zdjęciu, około 1cm. Postaraj się nie uszkodzić środka.



2. Obklej wystającą część capa taśmą, 2-3 pełne obroty. Wystającą część taśmy, która nie znajduje się na capie utnij.



3. Nakręć tipy Gripmatica na capy.



4. Utnij nożykiem/skalpelem ostatni pasek gripa Tornado tak jak jest to na zdjęciu. Ma on długość 0.5cm, a grip 4.2cm.



5. Nałóż gripy na capy. Zostaw około 4mm do końca capa.



6. Obklej body s360 na końcu aby cap lepiej się trzymał.



7. Załóż capy na body. Oto skończony Mod :)

Dla ulepszenia wyglądu można zrobić jakiś tapecut, nawet skromny :)


Enjoy!

samoszxp - |20 Lis 2014|, o 22:10

Modzik ładnie wygląda, tutek też niczego sobie, ale nie podoba mi się użycie taśmy- jestem jej przeciwnikiem.
11norbi11 - |21 Lis 2014|, o 22:02

Fajny, podoba mi się połączenie koloru niebieskiego z czerwonym :) .
Nomyszoo - |19 Sie 2021|, o 17:07

Dobry mod[/i][/b]
Kojjotek19 - |14 Lut 2022|, o 15:19

fajnie wygląda i wydaje się, że dobrze lezy :)
__________________
wyjątkowe lampy minimalistyczne w dobrej cenie


Maszyny przemysłowe od koncepcji do wdrożenia i nie tylko
:cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group