Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Snow solo - Magnet
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Non PPP Users Movies - Snow solo - Magnet

Banan - |16 Lis 2014|, o 14:56
Temat postu: Snow solo - Magnet
https://www.youtube.com/watch?v=iqQbtlGSJIQ
samoszxp - |16 Lis 2014|, o 15:33

Ten skill i styl :grin:
Buła - |16 Lis 2014|, o 15:55

Oglądałem dziś, późno w nocy i stwierdzam, że to pierwszy film Snowa, który mi się nie podoba. Dlaczego kręci na lotnisku? ^ ^ Kilka fajnych efektownych trików, widoczne pomyłki, mało porywające, muzyka też nie leży... No nie spodobało mi się :/
Ale to tylko moje zdanie. MOJE.

kaboom - |16 Lis 2014|, o 16:24

podoba mi się jego styl, ale wtedy gdy kręci penspinning, a nie gdy wymachuje tymi "batutami" :) )
Marvin - |16 Lis 2014|, o 16:42

Snow definiuje kategorię artistic, tyle.
samoszxp - |16 Lis 2014|, o 16:49

Buła, zgodzę się z Tobą w tym że widać kilka pomyłek, lecz dla mnie świetnie comba i ogólnie dobra prezentacja. Fajnie i miło się ogląda. :grin:
DzikiJeżyk - |16 Lis 2014|, o 17:57

Bardzo ładna prezentacja. Penspinning dobry, triki płynne i różnorodne. Kilka ruchów bardzo mi się spodobało, jak chociaż ten moment gdzie nie kręcił między palcami, tylko trzymając za końcówki, obracał między rękami (0:40). Muzyka też niezła, coś innego.
I żonglerka tymi "pałkami" w drugiej części filmu świetna. W końcu jakiś porządny filmik przedstawiający możliwości tego... sportu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group